חלום בירוק ולבן: החתונה של ליאור ועמירם

03.07.23

בחתונה של ליאור ועמירם, בני הזוג המקסימים שמתארחים אצלנו היום, יש את השילוב שאנחנו הכי אוהבות: חתונה מלאת סטייל, אווירה קלאסית אול אובר וסיפור היכרות שמעלה לנו חיוך דבילי על הפנים. מי צריכה יותר ביום קיץ שכזה?

 

1

 

2

 

3

 

השניים נפגשו במהלך התמחות במשרד עורכי דין. ליאור הייתה כבר פז"ם של חצי שנה, עמירם היה הבחור החדש און דה בלוק. ליאור מספר שהוא ניסה לגשש, הגיע לביקורים בחדר בו עבדה - אך נתקל בסירוב וסינון. אחרי כמה ניסיונות ויתר, ואף הכריז בפני חברותיה של ליאור למשרד כי מדובר בבחורה אנטיפטית. 

 

4

 

5

 

6

 

אחרי סיום ההתמחות נפגשו שוב השניים, הפעם באפליקציית היכרויות. ליאור שאלה: "אתה עדיין חושב שאני אנטיפטית?", ונראה לנו שתשובתו של עמירם היום כבר די ברורה. הם החלו לצאת תוך כדי מבחני הלשכה, ואז חזרו לעבוד במשרד כעורכי דין מן המניין, הפעם כזוג. 

 

7

 

8

 

בלטה במיוחדשמלה - ערבה פולק: "לא היה לי ספק שתעצב לי את שמלת החלומות, ומהרגע הראשון הרגשתי בבית. הגעתי עם ויז'ן מאוד ברור ויצרנו אותה מאפס ב-3 מדידות בלבד. כל מדידה איתה הייתה חוויה מדהימה".

  

9

 

הצעת הנישואין התרחשה כשהשניים נסעו לוויקאנד בירושלים, לחגוג יומולדת לאחותה של ליאור. לליאור לא היה ספק שמשהו מתבשל מתחת לאפה, אבל ניסתה להנמיך ציפיות ולא להרוס את ההפתעה. 

  

11

 

12

 

היא מספרת שבמהלך הנסיעה הבחינה שעמירם לא עוזב את הטלפון לרגע, מה שלגמרי עורר את חשדה. כשנכנסו למלון ועלו לגג, התרחשה ההצעה המיוחלת והכל כך מרגשת.

 

13

 

14

 

15

 

משם חלפו 9 חודשים של כיף עד החתונה, והשניים מספרים שלחלוטין נהנו מכל רגע ורגע. הם התלבטו רבות על המיקום, מאחר ששתי המשפחות של בני הזוג מתגוררות בצפון, ואילו החברים מגיעים מהמרכז. לבסוף הגיעו לבקתה ביער שבבית אורן, וחשו שזה בדיוק זה. טרו לאב ממבט ראשון. 

 

16

 

17

 

18

 

לבני הזוג היה חשוב לשמור על איזון בין משפחתו הגדולה של עמירם למשפחה הקטנה של ליאור ולא להרים אירוע גדול מדי מבחינתם. הם מספרים שרוב ההכנות הפכו לאינטנסיביות עם סגירת התאריך, במשך הגיעה תקופה רגועה ובחודש האחרון נכנסו שוב לעניינים, לסגירת הדיטיילז. 

 

19

 

20

 

21

 

לעיצוב המקום בחרו השניים בקו נקי שהשתלב היטב עם הטבע והירוק שמסביב, ובפרחים בגווני לבן וירוק, בתוספת פיירילייטס שיצרו אווירה קסומה וחגיגית. את האווירה השלימו קוקטיילים שווים שחולקו לאורחים והכניסו את כולם למוד הקלאסי-רומנטי. 

 

22

 

23

 

ואחרי כל ההתרגשויות, השמחה והיופי הבלתי נגמר, לשניים יש לא מעט טיפים לזוגות המתכננים את חתונתם: "להציב לעצמכם גבולות ולעמוד בהם. לא ללכת לפי מה שהסביבה מכתיבה אלא לפי מי ומה שאתם מדמיינים ובאותה נשימה - לא לרצות אחרים. לזכור שהחיים האמיתיים מתחילים בבוקר שאחרי - ולסגור מיני האני מון ישר אחרי החתונה, זה כל כך הכרחי!". 

 

24

 

25

 

26

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: אלי ראול

מקום האירוע: בקתה ביער, קיבוץ בית אורן

שמלה: ערבה פולק 

מוסיקה: אורן ספייקס - אלפא

בר קוקטיילים: אסטרו

מקום התארגנות: בית ההורים (כלה), מלון בייויו חיפה (חתן)

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב ומיתוג האירוע: נתי דיזיין

קייטרינג: של המקום

צילום וידאו: רונן אבייב

איפור: הילי יסעור

עיצוב שיער: שחר משה

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: דיסקו רוסו

חליפה ונעלי חתן: פטרון נתניה

תכשיטים: סברובסקי

עורך טקס: הרב לזר - שליח חבד ברומא

חוויות: בר קוקטיילים בקבלת פנים, מסך לבן ברחבה, עמדת גלידות בחצות, קוקטיילים בשלוקים קפואים ברחבה, עמדת פופקורן ברחבה

מתנות לאורחים: חלות לשבת - תרומה לעמותת ילדודס

מתוקים: עמדת גלידות של לג'נדה

 

מאת:כלות אורבניות