כמו קראש משובח: קולקציית הביכורים של ליליה ריבקין

04.07.23

אין לנו הרבה הזדמנויות להציג כאן קולקציות ביכורים של מעצבות חדשות, וכשזה קורה - תהיו בטוחות שאיט מייקס אוור דיי! אין כמו השילוב של כשרונות רעננים ואופנה מקומית כדי להוסיף לנו המון סומק בלחיים, ועל המעצבת שאת הקולקציה החדשה והמבטיחה נציג בפניכן היום, אנחנו מקוות שנשמע עוד הרבה. 

 

ANGELGOWN

 

ANNAGOWN

 

DARIAGOWN1

 

ליליה ריבקין היא בוגרת בצלאל טרייה יחסית (מחזור 2014 ליתר דיוק), שפתחה את מותג ליליה ריבקין אטלייה אחרי שמונה שנות ניסיון בתחום. אופנה ואמנות הם שני תחומים מרכזיים בחייה, ובשנים האחרונות היא עוסקת בשניהם בכל הכוח: מעצבת שמלות עבור לקוחות פרטיות ולצד זאת - עוסקת גם בציור. 

 

DARIAGOWN3

 

DARIAGWN2

 

HALOGOWN

 

לפני שניגשה לעיצוב הקולקציה הראשונה שלה כמעצבת עצמאית, היא שילבה בין תחומי הידע השונים שבאמתחתה כדי לייצר לכלות שלה שמלות שמאחוריהן המון מחשבה על ההתאמה למבנה הגוף, ועל עיצוב מדויק ומוקפד. 

 

HELENGOWN

 

HELENGOWN2

 

KATEGOWN

 

התוצאה - "'NEW ROMANCE", קולקציה שכולה אפופה תחושת התאהבות, כמו קראש כיפי או כמו ימי ההיכרות הראשוניים, בתקופה שאנחנו הכי הולכות על ענן ומחייכות חיוך דבילי אול אובר. הקלילות, תחושת הריחוף, הרומנטיקה המתפרצת והשמחה שמלווה אותנו בכל רגע - אלה הם מקורות ההשראה לכל שמלה בקולקציה, המכוונת לשחזר את הרגש הראשוני והחמקמק הזה - התאהבות. כמי שחוות רגשות כאלה בדיוק גם כלפי בגדים, אנחנו לגמרי מבינות את הכוונה. 

 

KATEGOWN1

 

LIANGOWN

 

LIANGOWN2

 

הקולקציה מאופיינת בגזרות מגוונות ומדוייקות שמחמיאות לגוף הנשי ולמגוון מידותיו (אבל באמת!), כשהסגנון הכללי הוא רומנטי וחלומי, עם דגש על קווים נקיים ותפירה עילית מוקפדת.   

 

LIANSKIRT

 

LIANSKIRT1

 

LILYGOWN

 

הקולקציה כוללת כמה שמלות שונות באופיין, ונעה בין דגמים חלקים באווירה קלאסית, לשילובי תחרות מיוחדות וצלליות רכות.

 

בין הדגמים שאהבנו היו שמלות הסאטן שתמיד גונבות את ההצגה ומייצרות רגעים קלאסיים ואלגנטיים. שמלת לילי המשלבת באופן מושלם את טרנד הפרחים של העונה עם גזרה סופר מחמיאה, ושמלת מאיה הכוללת גזרת מחוך וגווני בלאש מיוחדים.

 

LILYGOWN2

 

LILYGOWN3

 

MAYAGOWN

 

יש לנו תחושה שנראה העונה לא מעט כלות בשמלות הללו, ואנחנו סקרניות כבר לראות את הקולקציות הבאות של המעצבת. Stay Tuned! 

 

MAYAGOWN2

 

NewRomance LianGown

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

מאת:כלות אורבניות