פלאשינג לייטס: החתונה ההורסת של ליהי קורנובסקי ורועי ניק

15.01.23

אין ספק שכל כלה וחתן ביום חתונתם מרגישים כמו כוכבי קולנוע, אבל כשמדובר בשחקנים ליהי קורנובסקי (שבטוח מוכרת לכן מ"כפולים", "מלכות", "לאבד את אליס" ועוד) ורועי ניק (מ״נורמלי״, "כיפת ברזל", "בתולות" ועוד), מורגש שכל פריים ופריים ממש נלקח מסרט קולנוע צרפתי ישן.

 

1

 

2

 

3

 

ליהי ורועי הכירו לפני 4 שנים, איך לא, בצילומים על הסט של הסדרה "קיבוצניקים". השניים מיד הרגישו שזה 'זה', ומאז ניהלו זוגיות מתוקה, צמודה ופוטוגנית.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין אמנם התרחשה בניו יורק, אבל בני הזוג החליטו על המהלך כבר בביתם, לפני ההצעה הרשמית. אחרי שמצאו את הטבעת המתאימה בתפוח הגדול, רועי כרע ברך בצורה רשמית והשניים הודיעו למשפחה וחברים. קולולו!

 

7

 

9

 

10

 

ליהי ורועי חלמו על טקס קטן, צנוע, אינטימי עם מלא שיק ועם האנשים שהם אוהבים. משם, הדרך לחתונת צהריים מצומצמת ביפו הייתה קצרה.

 

11

 

12

 

14

 

ליהי ורועי צמצמו את הרשימה למינימום, כדי שיוכלו לחגוג בצ'יל ובנחת את היום השמח. הם הזמינו מאתיים אורחים סך הכל, כאשר החלוקה התבצעה כך - מאה משפחה וחברים קרובים הוזמנו לבראנץ' של שישי בבית היסטורי לאירועי בוטיק ביפו, ולאחר מכן מאה אורחים נוספים הוזמנו למסיבת חתונה חגיגית בקולנוע יפו.

 

15

 

16

 

17

 

כאן זו ההזדמנות לומר, שרועי, חוץ מהיותו שחקן נפלא שמככב על המסך, הוא גם הבעלים של קולנוע יפו. בית קולנוע עצמאי וחדשני המספק במה ליצירה מקומית וחלל קסום, מעוצב ואינטימי בלב יפו התוססת. הרעיון לערוך שם את מסיבת החתונה התבקש, ועל פי התמונות מדובר בבחירה נפלאה.

 

19

 

20

 

21

 

הזוג מתאר שתהליך תכנון החתונה זרם בקלילות, בכיף ובלי הרבה משברים, לחצים ובלת׳׳מים, הודות למפיקה שלהם, שמהרגע שנכנסה לעזור להם, ניהלה את הפרוייקט בצורה מקצועית ועניינית ביותר.

 

כמו כל בחירה בחתונה המדויקת הזו גם בחירת הספקים נעשתה בפינצטה, כאשר את כולם ליהי ורועי מכירים אישית ואוהבים את עבודתם. הם רצו שהשילוב של כל הספקים יחד ייצר אירוע אינטימי וצנוע ובמקביל מכובד ויוקרתי.

 

22

 

23

 

את שמלת הכלה של ליהי עיצבה המעצבת דנה הראל, דנה יצרה שמלה עם חלק עליון בגזרת מחוך עם כתפיות שמוטות, חיתוך באזור המותניים וחצאית בעלת כיווצים רבים ושסע. לא פספסנו גם את נעלי העקב בצבע ירוק מטאלי, שנותנות קיק של גלאם קלאב ניו יורקי. סטייל!

 

24

 

25

 

הקו העיצובי בחתונה היה מינימליסטי אך מאוד יוצא דופן, עם צבעוניות מתפרצת, פרחים נועזים ועוגת חתונה מהסרטים.

 

ומה הטיפ של ליהי ורועי לזוגות המתכננים את חתונתם? "צמצמו את האורחים למינימום ההכרחי, בסוף כולם יהנו יותר כשיהיו נוכחים האנשים שאתם מכירים ואוהבים"

 

קרדיטים

מספר אורחים: 100

שמלה: דנה הראל

הפקה: מוריה גרטי

מקום האירוע: אנגלו ונינה // קולנוע יפו

צילום סטילס: שי פרנקו - התארגנות // אביעד זיסמן - צילום אירוע

עיצוב האירוע: פרחים - FIORI // נרות - דקורדו

 

+ קרדיטים נוספים

 

קייטרינג: בראנץ׳ באנגלו ונינה - באראכה // קולנוע יפו - בר 51 שף מושיקו גמליאלי

מוסיקה: עומרי סמדר

בר: הבר של קולנוע יפו

צילום וידאו: תומר פוקס

איפור: ליטל מיז׳אן

עיצוב שיער: שי שז

טבעות: ליהי - אנה בן רובי // רועי - עמנואל

נעלי כלה: פראדה

נעלי חתן: ואגבונד

תכשיטים: Shuna

חליפת חתן: Amor

 

 

מאת:כלות אורבניות