צבעוניות אורבנית ונגיעות מיוחדות: החתונה של ליבי ואביב

14.12.21

איזה כיף זה כשהבסטיז מוצאים אהבה! בעיקר אם יוצא לכן מזה גם דייט… במקרה של ליבי ואביב, האהבה שמצאו החברים הטובים של שניהם הובילה להרבה יותר מדייט - והתוצאה של המאץ' המוצלח הזה ממש לפניכן.

 

28

 

11

 

10

 

33

 

אז הכל החל כשהחבר הכי טוב של אביב והחברה הכי טובה של ליהי התחילו לצאת, שנתיים לפניהם, וחשבו שהגיע הזמן שהם יכירו. כמה ימים לפני הדייט הראשון נפגשו השניים במקרה בכנס מקצועי, והבינו שיש להם הרבה במשותף, ושהם עוד הרבה יותר מתאימים ממה שחשבו. 

  

9

 

26

 

25

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה ביום האהבה של שנת 2020, במהלך סגר. זה קרה בסלון הדירה שלהם, עם סושי ויין. הטיימינג היה מפתיע, ותגובת הכלה הייתה: ׳וואט?׳. 

  

27

 

בלטו במיוחדוידאו של לוז - "עריכה מעולה. הסרטונים כוללים את כל ההייליטס של האירוע בצורה הכי מחמיאה שיש. מעביר את התחושה שחווינו באירוע"!

 

32

 

22

 

ארבעה חודשים קצרים חלפו עד לחתונה. בני הזוג החלו לחשוב יחדיו איך הם מדמיינים את האירוע שלהם, והבינו במהרה שהם רוצים חתונת ערב, במקום ירוק עם רב ליברלי. אחרי חיפוש במספר מקומות הם נחתו בשבע בתל אביב, שהיה מושלם עבורם. 

  

13

 

30

 

בלטה במיוחדמעצבת - רמית קריב: "מדהימה! אישיות צבעונית וחמה. היא קלטה אותנו מהרגע הראשון והצליחה לעצב את האירוע עם הטאצ׳ הייחודי שלנו ומעל לציפיות"!

  

31

 

17

 

הם מספרים שרצו מאוד חתונה צבעונית וכזו שיש בה טאץ' אחר ואישי. כל הספקים נבחרו בהתאם: מהעיצוב, דרך הצילום ועד לשמלת הכלה. הם הוסיפו נגיעות אורבניות מיוחדות כמו פסלים של חיות כאגרטלים, ספריית סלון עם תמונות של השניים, מזרקה, מניפות ועוד ועוד אלמנטים צבעוניים. 

  

7

 

12

 

בלטה במיוחדמוזיקה: חיה פרוסט, סקסופוניסטית מאטיסוטו - "מקצוענית ומוכשרת! לא הפסקנו לשמוע אחרי האירוע כמה אדירה היא הייתה! ערך מוסף נפלא".

  

14

  

29

 

את כל ההחלטות קיבלו בני הזוג יחדיו, והם מספרים שתהליך התכנון היה חוויה זוגית חיובית למדי עבורם. 

  

23

 

15

 

18

 

20

 

16

 

6

 

בלט במיוחדדי.ג'יי - RON NARIZ, מאטיסוטו: "הוא קרא את הקהל בצורה מושלמת והרים בטירוף. השאיר את כולם על הרחבה עד אמצע הלילה. מקצוען אמיתי"!

 
5

 

ומה הטיפים העיקריים שלהם עבורכן? הראשון הוא לעשות הכל יחד והכי בכיף. הפכו את התכנון לחלק מהחגיגה! הטיפ השני הוא להיות מעורבים בכל החלטה ולא לשכוח לתת לספקים את כל הדגשים החשובים לכן. כך תוכלו לדעת שהכל יתבצע כפי שהייתן רוצות. 

  

3

 

19

 

1

 

2

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום וידאו וסטילס: LUZ

מקום האירוע: שבע מקום לאירועים

עיצוב: רמית קריב 

מוסיקה: RON NARIZ, אטיסוטו 

סקספוניסטית: סקסופוניסטית - חיה פרוסט (אטיסוטו)

שמלה: אייזן שטיין

+ קרדיטים נוספים

בר: Spirit Bar

איפור ושיער: נאור אראמי

נעלי כלה: אליהב ששון

נעלי חתן: Fiocco Nero

תכשיטים: Swarovski

חליפת חתן: ארמאני

עורך טקס: צהר - רב קובי דמבינסקי

חוויות: קעקועים - Tattoo It

DIY: עמדת בירות בוטיק ישראלית, כיאה לאהבת הבירות של הכלה

מתנות לאורחים: אגרטלי זכוכית צבעוניים עם פרחים

 
מאת:כלות אורבניות