אלף גוונים של תכלת: החתונה היפה של ליאת ונועם

13.10.20

כיף לפגוש חתונות של בני זוג שהחלו כהייסקול סוויטס הארטס, וסיפור האהבה שלהם רק הלך ופרח עד לביג דיי קסום. זהו סיפורם של ליאת ונועם, זוג מאז סוף י"ב (וידידים טובים עוד מי"א) שצלחו יחד תקופת מכינה וצבא במסלול קשה וארוך, עד שהחליטו לבנות יחד חיים משותפים. 

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

נועם תכנן הצעה סופר רומנטית על רקע נוף מהמם, אבל נאלץ לשנות תכניות בגלל מזג אוויר סוער. בסופו של דבר, ההצעה הייתה מושלמת: בצימר באזור ירושלים, עם יין, פירות, נרות ותמונות משותפות - סטינג מקסים שהוא עמל עליו לבדו וריגש את ליאת בטירוף. 

  

אחד שבלט במיוחדהצלם שלנו, יוסף חורי. מעבר לזה שהוא מקצועי ברמות ושחשוב לו לתת את המקסימום שלו בכל תמונה, הוא צלם צעיר וכיפי שממש הצליח להיכנס לראש שלנו. הוא נתן מאה אחוז עד הסוף.

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

חצי שנה עברה מאותו רגע בצימר בהרים ועד לחתונה. בדרך, הצטרפה לחגיגה גם הקורונה, ושיבשה כתמיד את מהלך העניינים. ליאת ונועם חלמו על חתונה גדולה של 450 אורחים אך ככל שהתאריך המיועד התקרב, הם הבינו שאין ברירה אלא לשנות תכניות. 

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

gallery 67 2

 

gallery 22 20

 

למרבה המזל, התאריך המקורי נפל בתקופה שבה הותרו חתונות של 250 איש, כך שיכלו לקיים את החתונה כמתוכנן, אך לא הייתה ברירה אלא לצמצם משמעותית את כמות האורחים. מלבד זאת, הם דבקו בוויז'ן המקורי שלהם: אירוע ליד הים, עם תחושה של מרחבים וטבע, וחופה שופעת אווירה על רקע השקיעה. סו גורג'ס. 

  

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

את רוב הבחירות לאירוע עשו בני הזוג במשותף כדי שכל פרט בחתונה יבטא את האישיות של שניהם, ויהיה אישי ומיוחד.  פלטת הצבעים בה בחרו לעיצוב הלוקיישן התכתבה עם אווירת הים והחוף, בגוונים של כחול וירוק (גם לשושבינות!), כולל סידורי פרחים קטנים ומתוקים כמזכרות לאורחים.  הרב המחתן היה דודה של ליאת, מה שתרם לכך שגם הטקס היה סופר אישי, משפחתי ומרגש עד דמעות. 

  

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? זכרו תמיד שזה היום שלכם, ובסוף לא משנה מה קורה - אתם תהנו מכל רגע. אז נסו לקחת את זה כמה שיותר בקלות.

 

gallery 22 20

  

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

gallery 22 20

 

קרדיטים:

מס' אורחים: 250

מקום האירוע: הגן בשפיים

צילום סטילס: יוסף חורי

שמלה: אליה וטין

מוסיקה: דיג׳יי של חברת זברה

נעלי כלה: נעלי ארו

חוויות: מגנטים - ממגנטוס

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: דן דבנר

עיצוב האירוע: הלן קרפלוב נוביקוב

איפור: שוש גרופר

עיצוב שיער: עדי סומך

טבעות: דיאמור

הזמנות / מיתוג: מור קליימן

אקססוריז: סיכות לשיער- דנה מנצור

חליפת חתן: אסי סגל חליפות חתן

מאת:כלות אורבניות