גשמי ברכה וסטייל מתוקתק: החתונה של ליאת ואסף

01.02.20

אחד הפחדים הגדולים ביותר של זוגות לפני חתונה הוא שמזג האוויר ישתבש ביום הגדול ויקלקל בצורה זו או אחרת את האירוע לו הם מחכים כל כך. אבל  במקרה של ליאת ואסף, חתונתם עתירת השיק קיבלה דווקא טוויסט מהמם ושמיימי בדמות גשם מפתיע. ועל זה בהמשך.

ליאת אולי נראית לכן מוכרת - היא הייתה הזוכה בתחרות שלנו בשנה שעברה, וטסה להופעה של אד שירן בברצלונה. בחורה עם מזל, פור שור.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
ליאת ואסף הכירו בימי התיכון, במשחק כדורסל שכבתי, וההייסקול סוויטהארטס האלו הוכיחו שאהבה צעירה יכולה להבשיל באופן מושלם לזוגיות בוגרת ויציבה.

 

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
בכל הנוגע להצעת הנישואין, אסף ידע שליאת לא מעוניינת במשהו גרנדיוזי, וכך היה. בערב רגיל, בזמן שליאת צפתה לה בגיא פינס, נכנס אסף לחדר באופן דרמטי עם פנים חיוורות ושאל אותה אם ארצה להיות איתו לנצח. למרות שידעה שזה מגיע, ליאת הייתה המומה ומרוגשת.

gallery 8
gallery 8
gallery 8
מאחר וליאת היא מפיקה בתחום האופנה וסטייליסטית היא הייתה מדויקת מאוד לגבי הבחירות שלה וידעה מה היא רוצה מבחינת הויז'ן העיצובי. חודשיים לאחר ההצעה היא פצחה בחיפוש אחר הספקים המושלמים כאשר ידעה מראש מי יעצב לה את השמלות ומי יהיו בגלאם סקווד שלה (חברים טובים שלה מהתעשייה שעובדים איתה על בסיס קבוע). את שאר הספקים בחרה אחרי התייעצות עם כלות בדימוס ובעזרת חיפושים בכלות אורבניות (שמחנו לעזור!).

 

gallery 11
gallery 11
עיצוב האירוע היה עדין וכפרי והלם את הגן היפהפה והירוק בו נישאו השניים. הם החליטו לשלב כמה שפחות אקססוריז, עמדות, קשקושים וזוהרים באירוע כי הרגישו שכל אלו יקחו תשומת לב מהמטרה האמיתית של הערב - לבוא ולשמוח בצוותא. ואכן, היעדר האביזרים לא הפחית במאום ממפלס השמחה.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
החופה הייתה רגע זכור במיוחד כשגשם החל פתאום לרדת, כאילו במיוחד עבור הטקס, והשניים לא נלחצו מההפתעה האקלימית, אלא ראו את הטיפות כסימן משמיים - גשמי ברכה, אם תרצו.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 20

 

אחד שבלט במיוחד:"האחוזה תיפקדו בצורה מדהימה כשהתחיל גשם בחופה. הם הכינו מבעוד מועד חופה ניידת ובאמצע הטקס נכנסו כולם בספונטניות לאזור המקורה והמשכנו בחופה המרגשת, כשכולם סביבנו, צמודים אלינו ומתרגשים."


gallery 20
ליאת ואסף בנו טקס משלהם בשיתוף עם ארגון הוויה, שהיה מסורתי, שוויוני וסימל את הערכים שלהם. ואם כבר מדברים על ערכים, מעבר לעציצי סוקולנטים יפים, השניים הרימו תרומה בשם אורחיהם דרך עמותת "מתחילים בטוב" שמאפשרת לכל מי שרוצה להעניק לאורחי החתונה שלו משהו קצת יותר משמעותי. האורחים של ליאת ואסף התרגשו מאוד מהמחווה, והאמת היא שגם אנחנו!

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21

 

gallery 26
אז מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? ליאת ואסף "מרחו" את תכנוני החתונה על פני 11 חודשים ארוכים שהתבררו בדיעבד כתקופה ארוכה מדי שרק הגבירה את הלחץ והביאה להמון התלבטויות מיותרות. אז הם לחלוטין ממליצים לא לחכות זמן רב מדי מרגע ההצעה ועד לחתונה.

 

gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
קרדיטים:
צילום: ISO צלמים
מקום האירוע: האחוזה בית חנן

צילום וידאו: ליאור מלכה

צילום מגנטים: ממגנטוס
הפקה: ליאת מורשת וגיל קחלון

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: אוריקי

קייטרינג: פרלה וג'וזף

מוסיקה: דיג'יי אור נחום ונוי עוזרד הסקסופוניסט

בר: של המקום
שמלה: דרור קונטנטו

איפור: ספיר סבג

עיצוב שיער: לידור חדידה

טבעות: גיספן

נעלי כלה:דיסקו רוסו

נעלי חתן: אדידס אוריג'ינל

תכשיטים: קרן וולף

הזמנות / מיתוג: עיצוב הזמנה - שובל פרנקל, הדפסה - דפוס מ. מ גרף בבורסה

חליפת חתן: דיפלומט

עורך טקס: אלון לוי

DIY: עמדת כניסה לחתונה עם תמונות ממוסגרות של החתן והכלה והכלב המשותף

מתנות לאורחים: עציצי סוקולנטים + תרומה של החתן והכלה בשם האורחים לעמותת אדופט אימוץ בעלי חיים דרך "מתחילים בטוב"

מאת:כלות אורבניות