שונה ומיוחדת: החתונה הטוסקנית של לני ונדב

04.02.24

 

גם אתן חולמות על חתונה שתיראה אחרת, ולא קופי פייסט של מה שראינו הרבה פעמים בעבר? החתונה של לני ונדב שמתארחת אצלנו בבלוג היום היא דוגמה מושלמת לאופן בו ניתן להפוך את החתונה להכי שלכם, הכי אישית וכל כך כל כך יפה. כל הפרטים מיד, אבל קודם לסיפור ההיכרות, שגם הוא - יפה לא פחות. 

 

1

 

2

 

3

 

זה התחיל לפני יותר משלוש שנים. לני גללה רנדומלית בפייסבוק, כשנתקלה לפתע בפרופיל של נדב ב"אנשים שאת עשויה להכיר" בפייסבוק. היא עשתה לו לייק על תמונת הפרופיל, הוא ענה ומשם החלה תכתובת שנונה ומיוחדת על פילוסופיה, אוכל ובעצם - על החיים.

 

4

 

5

 

6

 

הם קבעו להיפגש יומיים לאחר מכן. נגיף אלמוני בשם קורונה השתולל באותה התקופה, והשניים היו צריכים להקפיד על הגבלת מרחק של קילומטר מהבית. בכל זאת, הם יצאו לדייט פיקניק רומנטי על גדות הירקון עם יין וסיפורים מצחיקים. 

 

לני מספרת שחשה מיד שמצאה את הנפש התאומה שלה, זה שאהב בדיוק את אותם הספרים ואותם השירים. למעשה, הקראש היה כה עוצמתי משני הצדדים, עד כדי כך שנדב אמר בדייט הראשון שהוא חושב שהוא מתחיל להתאהב. בדייט השני השניים כבר הספיקו לקבל קנס על הפרת הגבלת מרחק, ומאז נשארו קרובים וצמודים.

 

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין התקיימה במהלך טיול רומנטי ברמת הגולן. אחרי יום נפלא שבו טיילו בשמורת הטבע גמלא ושתו יין ביקב, נדב לקח את לני ביחד עם שני הכלבים המשותפים, צ'ומפי וניטשה, למעיין שנקרא "עין אלוהים". הם הגיעו בשקיעה. נדב ירד על ברך אחת והתחיל להגיד "האהבה שלנו אינה תלויה בדבר..". עוד לפני שהספיק להשלים את המשפט או לשלוף את הטבעת לני החלה לבכות והסכימה מיד. יום לאחר מכן ביקשה ממנו להציע שוב כדי שהפעם תצליח להקשיב לנאום המרגש, עליו עבד לא מעט.

 

10

 

בלט במיוחדוידאו: גנאדי פום - "הוא יצר לנו סרט חתונה שנראה כמו סרט הוליוודי, לצפות בו היה כמו לחוות את הכל מהתחלה".

 

11.2

 

אתן כבר מאוהבות בשניים האלה? יש לנו תחושה שכן, ועכשיו אנחנו מגיעות לחתונה! 5 חודשים חלפו מאז ההצעה במעיין עד ליום הגדול, ובמהלכם רקמו השניים אירוע מיוחד. הם בחרו בפורמט קטן ואינטימי, בשישי צהריים, בסוף יוני. הקונספט היה של חתונה בסגנון איטלקי-טוסקני והוא יצא לפועל באופן הכי מקסים ומלא סאנשיין. 

 

12

 

13

 

14

 

נדב הוא בן לאם יחידנית שנפטרה כשהיה בן 14, וכל מי שהגיע לאירוע הוא מי שהוא מחשיב כאנשים הקרובים אליו ביותר. לכן, היה חשוב לבני הזוג להשקיע מאוד באורחים. לני מספרת שעקבה אחרי כל פרט וכל פוסט בקבוצה הסודית שלנו, ויחד עם חברה שתכננה את החתונה שלה, הם שקעו עמוק בעולם תכנון החתונה ובילו המון זמן בפינטרסט. נדב ולני פתחו באפליקציית notion פרויקט של החתונה, שכלל כל פרט הכי הכי קטן, מקורות ההשראה רק הלכו והתרבו והשניים נהנו מכל רגע. 

 

15

 

16

 

17

 

הם בחרו להתחתן במערבה, לוקיישן מלא בסטייל עם קולינריה מעולה של השף רן שמואלי. השניים מספרים שהספקים שבחרו היו נהדרים, והגשימו להם את כל החלומות מלאי הדיטיילז שחלמו. מעבר לכך, הם הוסיפו שלל אלמנטים ב-DIY וטאצ'ים אישיים שעשו את כל ההבדל. כמו מה למשל? במהלך החופה, בצד של החתן עמד הכלב של השניים בטוקסידו, וגם הכלבה ניטשה התהדרה בחצאית נסיכותית. 

 

ויש עוד הרבה! פרסומאי בנה להם טקס חתונה ייחודי, ואחריו הקריאו נדרים. את ההזמנות הכינה לני בעצמה, כולל כל אלמנט גרפי אחר שהיה באירוע (מדבקות למצתים, לו"ז מסודר בכניסה, מתנות וספר ברכות לאורחים). גם את פלייליסט החתונה הרכיבו בעצמם כך שהשירים יהיו הכי הם. אפילו עלי הכותרת שהאורחים זרקו בכניסה לחופה נקטפו בידי הכלה בלילה שלפני. 

 

18

 

19

 

20

 

ואחרי כל ההשקעה והתוצאות המרשימות, מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? סך הכל, פשוט: "לזכור שזה האירוע שלכם, ובתקווה יקרה רק פעם אחת, אז אל תשכחו ליהנות".

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 120

מקום האירוע: מערבה

צילום סטילס: חן לוי

צילום וידאו: גאנדי פום

חליפת חתן: Names

צילום פולארויד: פולה

 

+ קרדיטים נוספים
מוסיקה: אסיף אפסאי // הזמרת אביב פק ששרה בחופה שיר מקורי שלה
שמלה: יעקב דוק מבד של אלכסנדר מקווין
איפור ושיער: ענבל שומר
טבעות: נורית חושן 
נעלי כלה: רפאבליק, טומי הילפיגר
נעלי חתן: הוגו בוס
הזמנות/מיתוג: הכלה
עורך טקס: עמית דקל
DIY: כל מה שקשור בעיצוב גרפי: מצתים, זרעים מצומדים בזוגות, ספר אורחים, בקבוקוני סידור פרחים, הזמנות, עלי כותרת שנזרקו בחופה
מתנות לאורחים: סידורי שולחן שאפשר לקחת בבקבוק מעוצב, מצתים, כפכפים, צימודים זרעים של זרעי מורשת שנבחרו בקפידה, זוגות זרעים ספציפיים שעוזרים אחד לשני לצמוח ולגדול

 

מאת:כלות אורבניות