יפו בלילות: החתונה היפה של לי ויובל

27.03.22

כמה מתאים בעינינו לציין ימים אחרונים של חורף עם חתונה מהממת שהתקיימה בתחילת העונה, ותוכל להעניק לכן את ההשראה המושלמת לאירוע שיש בו המון מהקסם היפהפה של עונות המעבר. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

מעבר לשמש הרכה, לתמונות המגזיניות ולסטייל היפואי, כלתנו היפה לי ממש מזכירה לנו הלוק של האיט גירל קלואי סוויני בצעירותה. והמשותף לשתיהן הוא חן שיקי ובלתי מתאמץ, שנכון בכלל לכל פרט באירוע הזה.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

בן זוגה המקסים לא פחות הוא יובל, והשניים מתגוררים כיום בתל אביב. לי עובדת כמעצבת פנים ויובל הוא הייטקיסט. השניים הכירו בטיול אחרי צבא בניקרגואה, על רקע נופים שמוסיפים עוד ועוד למוד הרומנטי. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול באיזור הכנרת. השניים יצאו לסיבוב "ספונטני", ובדיעבד הסתבר ללי שפשוט כל היום נעשו עצירות במקומות אופציונאלים להצעה… המסע הסתיים כשהגיעו בשעת שקיעה למקום המושלם עם נוף מהמם לכנרת. זה היה הספוט בו שלף יובל את הטבעת. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. בהתחלה שקלו בני הזוג לקיים את האירוע מחוץ לתל אביב, אך אחרי שראו כמה מקומות שינו את דעתם והחליטו ללכת על לוקיישן אינטימי בעיר. השניים הלכו לראות את הלורנס ביפו, והתאהבו במקום המיוחד ובאיזור בו הוא ממוקם. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

הלוקיישן עוצב עם המון נרות בוערים וקסומים שתרמו לאווירה, והשתלבו היטב עם הסט-אפ האותנטי, הקירות המקושתים והנוף של העיר. את האירוע חתמו ריקודים מלאי שמחה, סיום מהמם ליום של התרגשויות, אהבה ואאוטפיטים מושלמים. מזל טוב!

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: הלורנס

מוסיקה: גיא שקד - אלפא

חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי

עיצוב האירוע: סטפני קרוננברג

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: מאור קורן

שמלה: שני צימרמן

איפור ושיער: מרווה - מהצוות של אור קופליס

טבעות ותכשיטים: Niv kimchi

נעלי כלה: שופרא

מתנות לאורחים: נרות

 

מאת:כלות אורבניות