פרחים, פרפרים ותפירה עילית: קולקציית אביב-קיץ של לי פטרה גרנבאו

12.06.22

איך יודעים שבא אביב? הסימנים הראשונים של עונת המעבר אותם אנחנו לומדות לזהות עוד בילדות, שירת הציפורים, הדבורים המרקדות סביב העלים, הצבעוניות וההתחדשות - כל אלה מזקקים היטב את מקור ההשראה לקולקציית אביב-קיץ של המעצבת לי פטרה גרנבאו, Primavera. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

משמעות השם של הקולקציה היא 'אביב' באיטלקית, כאשר ההתרגשות המורגשת באוויר עם בוא העונה, ההערכה לעוצמתו של הטבע ויופיו עוצר הנשימה, הם מרכיבים בולטים שהשפיעו ויזואלית על כל דגם ודגם. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

השמלות של פרימוורה כוללות אפליקציות פרחים ייחודיות שמתמזגות בהרמוניה עם צורתו של הגוף ומחמיאות לו. רקמות שנעשו בעבודת יד משלבות מוטיבים של עלים ופרחים, עם גווני בלאש שמשתלבים מושלם בעונת החתונות הנוכחית. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

תמצאו בקולקציה שמלות המחבקות את הגוף וחוגגות את המבנה הנשי, משחקי שקיפויות מדוייקים שמבליטים את המוטיבים האביביים וטולים שקופים לצד שרוולים נשלפים שמוסיפים את הטאץ' הנסיכי המזוהה עם המותג.  

 

13

 

14

 

15

 

16

 

שובלים ארוכים ומחוכים התפורים בקפידה תורמים לאפקט ה'וואו' של כל דגם ודגם, ואלה הופכים את הקולקציה למושלמת עבור כלות שמחפשות את הלוק הכי גלאמי ושיקי לערב הגדול שלהן. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

השם 'פרימוורה' מזכיר גם את היצירה המפורסמת של בוטיצ'לי, שניתן לפרש אותה כיום כחגיגה של נשיות קלילה ומשוחררת. כזו שכל כלה הייתה מייחלת לחוש בעונה שבה הכל יכול לקרות, וביום שכולו נועד לחגוג אהבה. כך שאם אתן חולמות להיראות ביום הזה כמו נסיכות של ממש - בקולקציה הזו תוכלו למצוא את האחת שוודאי תקסום לכן. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

קרדיטים:

צילום: יוסי מיכאלי 

שיער: זיו אמסלם 

איפור: דנה דנקנר

דוגמנית: דיאן שוורצמן 

מאת:כלות אורבניות