סטריט שיק כלתי עם טוויסט: הקולקציה של לי קודו

22.06.20

אין דבר שמרגש אותנו יותר מאשר יצירתיות אמיתית, כזו שמגיעה ממקום עמוק ומתשוקה גדולה, ומביאה עמה בשורה פרשית ושונה. הקולקציה החדשה של לי קודו לחלוטין נכנסת לקטגוריה הזו. 

 

בעיצוב הקולקציה הנוכחית, חשה המעצבת שהיא זקוקה לשינוי. היא הרגישה צורך לחזור למקורות, לעמלנות, עם דולירידה לפרטי פרטים ולמה שהלב שלה נמשך אליו יותר מכל - אופנת רחוב בועטת, לא מתאמצת, ומלאת שיק. 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

המחשבה הייתה לייצר שמלות לכלות שרוצות להיראות אחרות מכולן, ושלא מחפשות את הלוק הקלאסי והמוכר. הדרך לעשות זאת? גזרות רחבות, שילוב של מכנסיים, ריבוי דיטיילים ועבודות יד, חיבורי בדים, ואופציות קצרצרות ושובבות.

 

gallery 4
gallery 4
gallery 4

 

הקולקציה קרובה במיוחד לליבה של המעצבת שכן היא חזרה בה לחדוות יצירה אותנטית, ומצאה שוב את הקול שלה בתוך התעשייה.  בין הדגמים שמלות עם פונפונים וגדילים, טופ מצלצל מעוטר פעמונים רקומים בעבודת יד מלווה במכנסון ספורטיבי מאותה תחרה, מכנסיים רחבים בעיצוב נקי ומחויט ועוד אלטרנטיבות מרתקות למראות כלתיים שכבר התרגלנו לראות. בקולקציה ישנו דגם הנקרא בילי ( ועוצב בהשראתה של בילי אייליש) הכולל חולצת קטיפה אובר-סייז  עם דוגמת חרוזים, בשילוב מכנסוני קטיפה קצרצרים.

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7

 

הקולקציה מהלכת בחוכמה על הקו בין סטריט שיק אלטרנטיבי לבין בוהו נגיש. כלות המחפשות את ההזדמנות לבלוט, לצאת באמירה ולהיות לגמרי ייחודיות - נראה לנו שאתן בדרך להתאהב. 

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10

 

קרדיטים:
צילום: אדריאן סבל

עיצוב: סטודיו גליתא 

שיער: דנה צמות

איפור: שרון לוסטיג

ע.הפקה: נוי עינב
צילום וידאו: אלעד ברנגה

דוגמנית: ליזה קופר

מאת:כלות אורבניות