חתונת בזק מושלמת על קו החוף: החגיגה המגניבה של ליאן ועמית

25.04.20

אם חשבתן שחודשיים או שלושה נחשבים זמן קצר לתכנון חתונה, אנחנו שמחות להכיר לכן היום את ליאן ועמית, שבשלושה שבועות בלבד, הצליחו להרים את האירוע שתמיד חלמו עליו ולעשות את זה ברוגע מפתיע ועם המון גוד וייבז

 

gallery 2
gallery 2
gallery 2

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 2

 

הם הכירו כשעבדו באותה חברת סטארטאפ לפני כשש שנים, ליאן "היגרה" למרכז מאילת והקולגה עמית הציע לה לצאת לבירה חברית. דבר אחד הוביל לאחר והשאר, כמו שאומרים, הוא היסטוריה וסיפורים לנכדים. הצעת הנישואין הרומנטית התרחשה כשליאן טסה לנסיעת עסקים בלונדון וכשחזרה למלון מיום של פגישות, שמעה דפיקה בדלת. היא לתומה חשבה שזוהי חברה שלה מהעבודה שטסה עמה, אבל נחשו מה? זה היה עמית! גם התותים והשמפניה בחדר לא עוררו את חשדה של ליאן אבל עד שהיא הספיקה לעכל שעמית עומד מולה, הוא כבר כרע ברך ושלף טבעת.  

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6

 

וכאן התחילה הדרך המיוחדת של ליאן ועמית לחתונה שכן שנה וחודש עברו מהאירוסין לחופה אבל את האירוע הם תכננו בשלושה שבועות בלבד. ואיך זה קרה? השניים לא מתחברים לקונספט המוכר של חתונות, מעריכים פשטות ולא רצו אירוע גדול - דבר שלא בדיוק עלה בקנה אחד עם רצון המשפחות. הם בילו זמן רב בחיפוש אחר הקונספט והמקום שיתאימו להם, ובמציאת האיזון בין הרצונות שלהם לבין ההתחשבות ביקיריהם

 

gallery 10
gallery 10
gallery 15

 

הם ידעו שיהיה להם טקס חופה שיהלום את האופי והאנרגיות שלהם, ושרק האנשים הקרובים אליהם ביותר יקחו בו חלק. חופת שקיעה בים הייתה החלום - ועל זה לא הסכימו להתפשר. רגע לפני שהרימו ידיים, נודע להם שהתפנה תאריך בלוקיישן מהמם על הים - לשלושה שבועות קדימה. הם החליטו ללכת על זה בכל הכוח ולהפיק את חתונת החלומות ״כנגד כל הסיכויים.״ עם המון קארמה טובה, הרבה לחץ חיובי ורוגע חיוני, הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר והשניים קיבלו טקס שקיעה על קו החוף עם האהובים שלהם, קיימו אירוע מדהים לכל האורחים (שכלל גם חינה מרוקאית) וקינחו בקרחנה כיפית לחברים.

 

gallery 15
gallery 15
הקונספט העיצובי נשמר פשוט וטבעי עם הרבה ירוק לבן ופמפסים שהעניקו ניקיון ומינימליזם שנתנו לים המהמם להיות הכוכב האמיתי.    

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19

 

אז מה ממליצים השניים לזוגות בשלבי התכנון של חתונתם? פשוט לקחת הכל באיזי, להיות שלמים עם ההחלטות שלכם, והכי חשוב - להיות שם האחד בשביל השניה לאורך כל התהליך.

 
gallery 23 

gallery 26
gallery 26
gallery 26


gallery 23


קרדיטים:
צילום סטילס: תומר לשר
מקום האירוע: על הים

קייטרינג: אינדיגו 

מוסיקה: מיטל שבח

צילום וידאו: תומר פוקס

+ קרדיטים נוספים

בר:של המקום 

עיצוב ומיתוג האירוע: הזוג

שמלה:lilium

איפור ושיער: מעיין אהרונוביץ

טבעות: נטע וולפה

חליפה ונעלי חתן: דויד ששון

תכשיטים: C'clair

מתוקים: של הקייטרינג + מגשי עוגיות חינה מרוקאית

חוויות: חינה מרוקאית באמצע החתונה

DIY: לוכדי חלומות, בקבוקי יין עם פיירי לייטס, צדפים

 
מאת:כלות אורבניות