חתונה במציאות אחרת: האירוע הבלתי צפוי של של לורן וויליאם

13.11.23

כל סיפור חתונה שמגיע אלינו הוא תמיד יחיד ומיוחד, אך סיפור החתונה שנביא בפניכן היום הוא בולט במיוחד בנוף, במיוחד מכיוון שהוא מתאר שינוי דרמטי בתוכניות - ועם זאת, הוא מבטא בעינינו ניצחון של אור על פני החושך ואת החשיבות העצומה שיש ליחד, לאהבה, למשפחה ולחברים, במיוחד בימים האלה. 

  1

 

2

 

3

 

4

 

הכירו את לורן ובן זוגה וויליאם, שהגיעו אלינו מארה"ב ותכננו חתונה בישראל שתתפרש על פני שבוע שלם. הם הזמינו חברים ובני משפחה מרחבי העולם ותכננו ארבעה אירועים שונים: קוקטייל פתיחה בסוהו, מסיבת חתונה ביפו, חתונה בגן אירועים ואחרי הכל - טיול לים המלח. למעלה מ-200 אורחים הגיעו, רובם מניו-יורק והם לנו בשני מלונות בתל אביב. קוקטייל הפתיחה התקיים ב-6.10 ושאר האירועים תוכננו ב-7,9 וב-11 באוקטובר. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הכל תוכנן על ידי המפיק רותם ראף מ-Pure Productions, ואירוע הקוקטייל היה מושלם ורק הרים את רף הציפיות וההתרגשות להמשך החגיגות. בשבת בבוקר, הכל התהפך. החדשות המזעזעות מהדרום החלו להגיע, ורוב האורחים חזרו לארצות מהן הגיעו כבר בשבת בערב. 

 

עוד בשעות הבוקר הבינה חברת ההפקה שעליה לדאוג לפתרונות שונים ומגוונים לכלל האורחים, כשהצרכים היו שונים: הם דאגו לתקשור והסבר המצב, דאגו למזון ותרופות, הדריכו את כולם בנוגע לדרכי התמודדות עם מצב החירום וטיפלו בנפגעי חרדה. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

היה עליהם לאלתר לא מעט ולמצוא פתרונות יצירתיים לשלל סוגיות, והם נעזרו במנהלי המלונות שעבדו בשיתוף פעולה מלא וטיפלו בבקשות הזוג. 

 

אבל מה עושים עם החתונה? אחרי התלבטות עם בני הזוג וכנגד כל הסיכויים, התקבלה החלטה לקיים את טקס החופה. במקום 200 אורחים, הם חגגו עם 60 הקרובים אליהם ביותר, באירוע אינטימי וטעון במשמעות חדשה. 

  

13

 

14

 

16

 

17

 

ההחלטה הגיעה מתוך ניסיון למצוא את האור בתוך החושך, להחזיק במה שיש בשתי הידיים ולא לוותר. השניים מספרים שדווקא בזמנים קשים אלו, החשיבות של אהבה, חברים ומשפחה הפכה עבורם לעוצמתית, אפילו יותר מהרגיל.

 

הלו"ז המתוכנן השתנה, ובמקומו התקיימה ביום ראשון בערב ארוחה במלון Jaffa, סמוך לחדר מוגן, והחופה התקיימה באולם Noor, שם היתה אמורה להתקיים מסיבת קדם-חתונה ערב קודם לכן. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

המצב הביטחוני לא עצר את הזוג מלחלוק את הרגע עם כל מי שלא יכלו להיות פיזית איתם. בהתאם לכך, טקס החופה צולם ושודר בשידור ישיר, כך שהאורחים מכל העולם יכלו לצפות בטקס ולהתרגש עם בני הזוג, למרות האוקיינוס המפריד ביניהם.

 

22

 

23

 

24

 

25

 

בני הזוג והמפיקים מספרים שכלל נותני השירות, מהמאפרת ועד המעצבת, מהצלמים ועד בעלי המקומות והמלונות - נרתמו כולם למשימה למרות המציאות המורכבת. הרב הגיע לקדש את הזוג, וחבר של הכלה החליף את  ה-dj, ודאג לשיר הכניסה לחופה.

 

26

 

27

 

28

 

29

 

המשך האירוע התנהל באווירה מרגשת ומלאת משמעות, כאשר כל הנוכחים נצרו והרגישו את החשיבות של הרגע. ביום למחרת, האורחים המעטים שנותרו טסו חזרה, אך הזיכרון מאותו היום נותר בליבם. 

 

הפריימים היפים שנותרו מאותו אירוע הם מלאי יופי, ומהווים בעינינו ניצחון קטן של האור על החושך. אנחנו מאחלות לבני הזוג המקסימים הרבה רגעים של התעלות ושמחה, ורק מזל טוב. 

 

30

 

31

 

32

 

קרדיטים:

אירוע קדם חתונה בסוהו האוס

צילום: מורן מעיין

הפקה: Pure Productions

איפור: שיר אסא

 

חתונה בגלריה נור

צילום: מורן מעיין

הפקה: Pure Productions

לוקיישן חופה: נור

עיצוב : רמית קריב

שמלה: לי גרבנאו 

 

+ קרדיטים נוספים

ארוחה: מלון jaffa ומסעדת המלון

איפור: ענת רזמוביץ׳ מייק אפ אקספרס

וידאו: פיפל פוטוגרפי

שידור לייב סטרים: ולרי

רב: נפתלי שלמה

שאטל: דורון הסעות

אבטחה חמושה: רוברט

 

 

מאת:כלות אורבניות