קלאסיקה אורבנית: החתונה התל אביבית של לורה ונאור

28.12.21

הנה סיטואציה שכמעט כולנו מכירות: אתן יוצאות לבילוי עם החברות ומצלמות תמונה, אבל לא כל המצולמות ממש אוהבות איך שיצאו. האם שווה לשתף אותה, או לא? דילמה!

 

1

 

2

 

4

 

סיפור האהבה של לורה ונאור החל בתמונה כזו בה הופיעה לורה עם החברות, שעלתה לפייסבוק למרות שלא כל המצולמות בה ממש התלהבו מהעניין. מי שכן התלהב היה נאור שנתקל בה במקרה אונליין, וביקש מחברה משותפת לבדוק אם לורה פנויה. החיוך בתמונת הפרופיל שלו הספיק כדי שלורה תאשר את הדייט.   

  

3

 

5

 

6

 

הפגישה הראשונה נמשכה יותר משלוש שעות, ואחרי ארבע שנים ביחד, הגיעה גם החתונה. 

 

7

 

8

 

השניים החלו לתכנן את האירוע מיד אחרי סגר. די מהר כבר סגרו לוקיישן, ואחרי סקר ספקים קצר וממוקד סגרו את החלקים המשמעותיים באירוע. מכאן השניים תכננו לקחת את הזמן באיזי, אבל בדרך היו כמה הפתעות.

 

9

 

10

 

נאור נדבק בקורונה אחרי טיסה עם החברים למיקונוס, ואווירת הצ'יל התחלפה במירוץ נגד השעון. נאור נכנס לבידוד, ולורה נכנסה בעקבותיו לבידוד מניעתי, וכל זה התרחש רק שבועיים לפני היום הגדול. 

 

11

 

בלט במיוחדצילום: מתן כץ - "חששנו קצת שנרגיש מובכים מהצילום האינטנסיבי במהלך היום. מתן הפריך את החשש הזה וידע לייצר להוציא מאיתנו רגעים מקסימים, כמעט בלי שנרגיש".

 

13

 

14

 

כך שיצא הגורל והשניים לא נפגשו כלל כמעט שבועיים עד לאירוע, ואת כל הסידורים האחרונים ערכו בשיחות וידאו. לפני שלורה נכנסה לבידוד היא גם קפצה לביקור מתחת לחלון הבניין בו שהה נאור כדי לנהל את ההכנות. רומנטיקה של תקופת מגיפה.

  

15

 

16

 

בני הזוג מספרים שכל התקרית הכניסה אותם לפרופורציות אמיתיות לגבי הפרטים הקטנים שגוזלים זמן ואנרגיה מיותרים. מבחינתם ההתרגשות ביום החתונה הייתה אפילו גדולה יותר והם היו לגמרי ממוקדים ברגע עצמו. 

 

17

 

18

 

הקונספט שבחרו לאירוע שלהם מתכתב עם האהבה שהם חולקים לתל אביב, לקולינריה ולקלאסיקה על זמנית. השניים אוהבים במיוחד אוכל משובח ובית השמחות איפשר להם לחגוג בסטייל של משתה שמח, משוחרר ועם מלא קלאס. המעצבת שני זוסמן הוסיפה ללוקיישן נגיעות נעימות של פרחים בגוונים חמים, שתרמו לאווירה המיוחדת. 

  

19

  

20

 

21

 

22

 

23

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: אביאל ברנט מאלפא - "מעבר ליכולת המקצועית, אביאל הוא אדם חד שישר קולט את הראש והטעם של הזוג, אבל גם עומד על העקרונות המקצועיים שהם המפתח למסיבה מושלמת".

  

24

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? שימו לב לרעיון המקורי הבא: הם מספרים שבחרו לשבת עם חברים לבירה של אחרי הצהריים ביום החתונה, ובאותו המקום גם הצטלמו והתניעו את הערב. עבורם היה זה זמן איכות עם החברים הקרובים, שנייה לפני שטירוף המסיבה התחיל. והם ממליצים לכן בחום לייצר רגע שכזה.

  

25

 

26 

קרדיטים:

מספר אורחים: 165

צילום סטילס: מתן כץ

מקום האירוע: בית השמחות

עיצוב האירוע: שני זוסמן

מוסיקה: אביאל ברנט - אלפא

שמלה: לומינרי

+ קרדיטים נוספים

בר: ברדק

צילום וידאו: ליאור מלכה

איפור ושיער: גילי אלגבי

נעלי כלה: Badgley Mischka

נעלי חתן: Fiocconero

טבעות ותכשיטים: coh_studio

הזמנות/מיתוג: חברה טובה

חליפת חתן: Blue Navy

עורך טקס: בועז גנוט

זר כלה: מונסו פלור תל אביב

מאת:כלות אורבניות