מחוכים, סיפור אהבה: קולקציה חדשה לרני ויינשטיין

03.01.22

בקולקציה החדשה שלה לשנת 2022 מתמסרת המעצבת רני ויינשטיין לאחת מאהבותיה הגדולות, שהפכה גם להתמחות העיקרית בעיצוביה בסטודיו - המחוכים. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

קולקציית 'La corset adoré' היא שיר אהבה למחוכים, בדגש על כל המידות האפשריות. החזרה על הסילואט הבסיסי בכל שמלה, ממנו התעופפה בכל פעם על כנפי ההשראה למחוזות אחרים - הוא שקושר את השמלות יחד ויוצר סיפור המשכי לקולקציה כולה.

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

למרות הבסיס הזהה, הקולקציה מתאפיינת דווקא בגיוון של גזרות ובדים, כדי שכל אחת תוכל למצוא בה את הטרו לאב שלה. המגוון נע מבד סטן חלק ועד בד סופר מנצנץ, ומשמלות סינדרלה נפוחות ללוקים נשפכים וצמודים.

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

הקו הכללי הוא תמיד נסיכתי, אצילי, נקי, עם קווים מודגשים המחמיאים בדיוק במקומות הנכונים, כך שכל כלה תחוש הבסט סלף שלה, אך גם תחוש הכי בנוח ונעים שאפשר. כך גם בסטודיו של המעצבת, המשלבת בסטודיו ברגישות רבה את כישרונה העיצובי עם אוזן קשבת לכל כלה, וכך מתאימה לכל אחת את העיצוב המדויק והנכון לה ביותר. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

פלטת הצבעים מתמקדת הפעם בלבן הכלתי והקלאסי, המעניק לכל אחת מראה טהור ונצחי, מלא בנוכחות. 'La corset adoré' חוגגת את האסתטיקה הנקייה, בגוון המושלם להתחלות חדשות שמשדר תקווה ואופטימיות לכבוד השנה החדשה ועונת החתונות שמעבר לפינה. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

קרדיטים:  

צילום: שי אשכנזי

מאת:כלות אורבניות