אינטימיות קולית בצהרי שישי: החתונה של קרן אור ועומר

22.12.19

תכנון חתונה ברוגע הוא החלום של כל כלה. לקחת הכל באיזי, לא להיכנס לסטרס, לבחור ספקים משובחים בפינצטה -זו השאיפה של כולנו, לא? אז מה תאמרו על קרן אור ועומר שהיו מאורסים במשך שנתיים תמימות לפני שנישאו? מאחר ואיש מהם לא היה "לחוץ חתונה" הזמן הממושך אפשר להם לערוך אירוע ששיקף בדיוק את מי שהם ואת ערכיהם המשותפים. ואנחנו לגמרי כאן בשביל זה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הם הכירו כשעומר היה ברמן והיא הייתה לקוחה, וכך, בין דרינק לדרינק, האש ניצתה. הצעת הנישואין התרחשה  בגלזגו שבסקוטלנד, כשעומר קנה כרטיסים בהפתעה להופעה של ברונו מארס (מושבי VIP כמובן) ובאמצע ההופעה, בזמן שברונו שר את "That's What I Like", עומר שלף טבעת. זהו גם השיר שאיתו נכנס עומר לחופה.


gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6

 

gallery 10


gallery 6


אז כבר עשינו לכן ספויילר וסיפרנו שעברו שנתיים מרגע ההצעה ועד לחתונה עצמה. השניים החליטו לעשות הכל בכיף וברוגע, בחרו ספקים בפינצטה וסגרו כמה שיותר דברים מראש. הם בחרו לא להינשא בטקס דתי ושמרו על סטטוס של ידועים כך שעיקר ההתעסקות הייתה בהפיכת האירוע לכזה שישקף את מי שהם ואת הדברים שהכי חשובים להם. הצעד הראשון היה פשוט - הם ידעו שהחתונה תיערך בתל אביב, המקום בו שניהם גדלו ובו הם, משפחותיהם וחבריהם גרים.

 

gallery 12
gallery 12
gallery 12

 

gallery 16


gallery 12
השלב הבא היה קביעת אופי האירוע והשניים בחרו במסיבת קוקטייל של צהרי שישי. הם הגדילו לעשות וערכו את החתונה למחרת יום העצמאות כך שהאורחים שלהם הגיעו רעננים אחרי יום חופש ומוכנים למסיבה. הם ערכו חתונה הפוכה, ונהנו מאוכל טעים קודם, טקס מקסים לייטר ומסיבה מהממת לקינוח. כל אלו הקלילו את האווירה ויצרו אירוע מיוחד וכיפי עבור האורחים וגם עבור קרן אור ועומר בעצמם.

 

gallery 12

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19
gallery 19

 

gallery 24


מה שהכי ריגש את השניים היו תגובות האורחים שאמרו להם שאפשר היה להרגיש את אותם (את קרן אור ועומר) בכל פרט קטן בחתונה ובעיקר בטקס המרגש שערכו. אז איך מגיעים להרמוניה כה מושלמת? הטיפ של השנייים הוא לשבת ולעשות תיאום ציפיות לפני שמתחילים בתכנונים, ולאורך על הדרך פשוט לדבר ולשתף. מתכון לנישואים מאושרים? ווי ת'ינק סו. 

gallery 19

 

gallery 24

 

gallery 24

gallery 24

gallery 24
gallery 24


קרדיטים:

צילום סטילס: WE ARE BELLE - דימה וזינוביץ'
מוסיקה: זברה - די.ג'יי Braindead
איפור:שירן שפלר
ניהול אירוע: מתחתנים בראש שקט

שמלה: רני ויינשטיין

+ קרדיטים נוספים

עיצוב שיער: דנה צמות

צילום וידאו: איציק - Filmans
בר:פיקוק

מקום האירוע: 1947

טבעות: חתן- ג'קסון, כלה - שפר

נעלי כלה: ג'ובאני ויטוריו ואלדו

נעלי חתן: Cole Haan

הזמנות / מיתוג:  עיצוב עצמאי לשליחה בוואטסאפ

אקססוריז: סיכה לשיער של איה בן יעקב

חליפת חתן: תפירה אישית אצל חייט ממנצ'סטר

עורך טקס: אורי שילה- הוויה

חוויות: השמוליקים + פולארויד (אנלוגית)

DIY: סוכריות גומי מאלכוהול

מתוקים: סוויט בוקס

התארגנות: מלון בראון ביץ' האוס

מאת:כלות אורבניות