שישי צהריים בהרי ירושלים: החתונה של קרן ואמוץ

09.03.23

בני הזוג שמתארחים אצלנו היום בבלוג מתארים את עצמם כלא קונבנציונליים, והם לא בהכרח פינטזו על חופה וחתונה קלאסית. השניים האלה הקפידו מאוד להרים אירוע שישקף את מי שהם, והתוצאה - וגם הדרך - יוכלו להוות עבורכן השראה מעולה לקראת החתונה שלכן. 

 

1

 

2

 

3

 

סיפורנו התחיל לפני יותר מעשור. קרן ביקשה מחבר משותף שיכיר לה חבר חתיך ופנוי מהצבא, החבר הציע את אמוץ אבל קרן חשבה שהם כבר מכירים ופסלה את האפשרות.

 

חודשיים לאחר מכן ראתה קרן את אמוץ במסיבה, חשבה שהוא נראה טוב והוסיפה אותו כחבר בפייסבוק. אחרי חודשיים מצאה תירוץ ושלחה לו הודעה. שבועיים של התכתבות הובילו לפגישה שלא היה ברור לאף אחד מהצדדים האם זה דייט, ומשם הכל היסטוריה.

 

4

 

5

 

6

 

במשך עשור כולם שאלו מתי קרן ואמוץ יתחתנו, מה שגרם להם לדחות את העניין עוד יותר. בשלב מסויים, קרן החליטה שהיא לא בטוחה בכלל שהיא רוצה חתונה גרנדיוזית. אחרי כמה מסרים סותרים, אמוץ קנה טבעת, ולקראת יום השנה העשירי ארגן סיור אוכל בעכו. בסוף היום, כאשר שניהם היו שבעים, מרוצים ומכורבלים בחדר במלון - אמוץ העניק לקרן את הטבעת.

 

8

 

בלט במיוחדצילום: ירין טרנוס - "יש לו צוות מעולה שהצליח להוציא תמונות טובות ממש מזוג שלא אוהב להצטלם. הם היו רגועים, זמינים, צילמו הכל אבל גם לא הסתירו לאורחים, מה שלנו היה ממש חשוב".

  

9

 

מההצעה עד לחתונה עברו 10 חודשים, ולבני הזוג לקח לא מעט זמן לפצח ולפענח מה הם רוצים לעשות. קרן מספרת שאחרי עשור ביחד, היא לא הייתה בטוחה שהיא רוצה בהכרח לערוך אירוע עם מאות אורחים ולהיות במרכז העניינים. מצד שני, השניים רצו לא לפספס את ההזדמנות להרים חגיגה של אהבה עם הקרובים להם ביותר. 

 

10

 

11

 

12

 

"חשוב לי שאנשים ידעו שזה לגיטימי לחשוש מזה ושינתן לזה מקום", אומרת קרן, "לא כולן מחכות לאביר על הסוס הלבן, לא כולן וכולם רוצות ורוצים אירוע גדול ואולי יש מי שרוצות וחוששות. כל רגש לגבי זה הוא לגיטימי. עם כל החששות, אפשר ליצור אירוע שמתאים לכם".

 

הדרך של השניים לתפירת האיוונט המדויק להם עבר דרך מפיקת חתונות שסייעה להם לבחור כל פרט, מספקים ועד לוקיישן, באופן שהתאים להם כמו כפפה ליד. 

 

13

 

14

 

15

 

קרן ואמוץ בחרו בחתונה קלילה של שישי בצהריים, ביקב בהרי ירושלים. השניים הלכו על קייטרינג צמחוני-חלבי, עם מגוון של דגים וטאפאסים, מה שהכי קלאסי לזמן ולמקום. 

  

16

 

17

 

אחד הדברים שקרן הכי אוהבת הוא פרחים, ואם אפשר - שיהיו כמה שיותר צבעוניים ופראיים. זו הייתה ההשראה לעיצוב הצבעוני והמקסים שיצרה להם Wildflower, ואותם אלמנטים משמחים באו לידי ביטוי בכל פרט: בהזמנות, בתפריטים, בפתקי התודה על החלות ובמספרי השולחנות. גם החופה הייתה צבעונית ותוססת. תוסיפו לזה עמדת שזירת פרחים מהממת ויש לנו את כל האלמנטים לחתונות שישי הכי כיפית.  

  

18

 

19

 

20

 

21

 

לחופה נכנסו בני הזוג בריקודים לצלילי השיר Home של Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - מה שהתחבר בול לאווירה הקלילה של האירוע.

  
22

 

23

 

בלטה במיוחדדי.ג'יי: מיליה רוז מהייפ - "אנחנו לא מבינים גדולים במוסיקה, ידענו לכוון שאנחנו רוצים הרבה ניינטיז, גם קצת אייטיז ושהיא תקרא את הרחבה ואותנו. הגענו אליה דרך המפיקה וקיבלנו עליה המון מחמאות לאורך האירוע".

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להוריד לחץ בכל דרך אפשרית. לא חייבים להתארגן עם מלוות, לא חייבים להכנס לשיר שקט ומרגש, ויש עוד הרבה דברים שפשוט לא חייבים (וגם לא חייבים אירוע!). תעשו מה שמתאים לכם. בסוף מדובר בחגיגה של אהבה - וזה מה שחשוב".

  

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

צילום סטילס: ירין טרנוס

עיצוב האירוע: Wildflower TLV

מוסיקה: מיליה רוז - הייפ

שמלה: לירון פרטוש

איפור ושיער: מיכל פוסמן

הפקה: מוריה גרטי

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: יקב פסגות

מקום התארגנות: לאונרדו בוטיק ירושלים

קייטרינג: BARAKA 

בר: קיל ביל

צילום וידאו: שי דרויק

טבעות: אביגיל פינטו

תכשיטים: עגילים וטבעות: דבורה שטראוס

הזמנות/מיתוג: עיצוביסטית

עורך טקס: דולב ארד, דרך הויה

עמדת שזירה: רוני כהן קורח - רונירו

מתנות לאורחים: מאפיית ילדודס

 

מאת:כלות אורבניות