תל אביב פינת ברוקלין: החתונה האורבנית של קרני ואיל

04.02.20

ישנם סיפורי אהבה שנשמעים כאילו נכתבו על ידי תסריטאי. הם כמעט גדולים ואפיים מדי מכדי להיות אמיתיים, אבל במקרה של קרני ואיל, הגורל התברר כתסריטאי הטוב מכולם.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
gallery 1
השניים הכירו בשנת 2011 ויצאו במשך תקופה של מספר חודשים שלאחריה נפרדו ודרכיהן נפרדו. לפני כארבע וחצי שנים השניים מצאו את עצמם, כל אחד בנפרד, לומדים משחק אצל אותו המורה. שניהם התבקשו להתמודד עם חומרים מחייהם האישיים ולהתחבר ל"אהבה שהתפספסה" בעברם.


זה לקח רגע או שניים לאודי, המורה של שניהם, לחבר את הנקודות, אבל עד מהרה הוא הבין שתלמידיו מדברים זה על זו. וכך, בטוויסט סופר-רומנטי שלקוח הישר מהסרטים, מספר אודי לאיל על שהוא מכיר את אותה קרני, ושגם היא זוכרת את איל כשאהבה שפוספסה. עוד באותו ערב, איל שלח לקרני הודעה בפייסבוק. את ההמשך, אתן כבר יודעות. אודי, אגב, היה מי שחיתן איתם.

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7
gallery 7
gallery 7
לפני כשלוש שנים עברו השניים לניו יורק, ולמרות שהיה ברור שהעניינים מתקדמים לכיוון של חתונה, קרני לרגע לא חשבה שבתוך כל הטירוף של המעבר, איל יציע לה. אבל כמובן שלאיל היו תוכניות אחרות ובמזוודה שלו כבר הייתה ארוזה לה טבעת. הוא התלבט והתחבט לא מעט לגבי אופי ההצעה עד שערב אחד, בדירתם בברוקלין, הוא פשוט שלף את הטבעת ודיבר מהלב. עבור קרני, שפחות מתחברת להפקות ענק, הייתה זו הצעת החלומות.

 

gallery 12
gallery 12
gallery 12
gallery 12
gallery 12
שנתיים וחצי עברו מרגע ההצעה ועד לאירוע שערכו בארץ, כשבמהלך התקופה הזו הם נישאו בניו יורק בחתונה קטנה ואינטימית עם חברים קרובים ומשפחה. את החגיגה הישראלית שלהם הם סגרו כמעט לחלוטין בשלט רחוק, אבל היה להם ויז'ן ברור לגבי האירוע והם בחרו ספקים שהיו בראש שלהם והבינו לאן הם מכוונים. הם השקיעו בתכנון אבל דאגו שלא לתת לעניין להשתלט על חייהם או לצאת מפרופורציות בריאות.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
הם ביקשו לאחד בחתונה את שני הבתים שלהם - תל אביב וברוקלין - ועשו זאת עם עיצוב מינימליסטי ואורבניות מחוספסת שהתערבבו להם בשלמות עם הוייב של בתי הקפה בברוקלין המשלב הרבה צמחייה ירוקה, פרחים עדינים ופיירילייטס. התוצאה הייתה קולית, אותנטית והכי נאמנה למי שהם.

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22
אז מה הטיפ של קרני ואיל לזוגות בשלבי תכנון חתונתם? לנסות לקחת את התהליך כולו באיזי, כי אחרי הכל, הוא אמור להיות כיפי. "האירוע עצמו עובר בשניה והרבה מהחוויה כרוכה בתכנון ולכן חשוב להנות ממנו, לזרום ולא להתרגש מהדברים הקטנים.זכרו שזו החתונה שלכם ולא של אף אחד אחר אז דאגו להפוך אותה לכמה שיותר 'שלכם' מכל הבחינות - וייב, אופי, לוק וסגנון."

gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27

 

קרדיטים:
צילום סטילס: LUZ
מקום האירוע: אביגדור
שמלה: אייזן שטיין
עיצוב ומיתוג האירוע: wediy
הפקה: הזוג

+ קרדיטים נוספים

 

קייטרינג: ארז וחנן
מוסיקה: דיג'יי אסף הרטל
בר: Bar Experience 647  
צילום וידאו: תומר פוקס
איפור ושיער: שי הללי זיו
טבעות: MayDesigners
נעלי כלה: יושו - נעלי ריקוד וכלה
תכשיטים: של הכלה
אקססוריז: הד פיס - תמי בר לב
חליפת חתן: אסי סגל
עיצוב שיער חתן: Transition Hair TLV
חוויות: Analogit אנלוגית - צילום אנלוגי פולארויד לאירועים
עורך טקס: אודי פרסי

 

מאת:כלות אורבניות