וייב קלאסי ונקי על שפת האגם: החתונה של קארין ועודד

19.09.21

השאלה הראשונה שאנחנו תמיד שואלות את הזוגות בבלוג שלנו היא "איך הכרתם?", ובמקרה של קארין ועודד שמתארחים אצלנו היום, זו שאלה טיפונת טריקית, כי יש הבדלי גרסאות קלים…

 

16

 

14

 

אז אם תשאלו את קארין, עוד ב-2018 עודד כבר התחיל איתה בפייסבוק ובאינסטגרם, למרות הוא טוען שאינו זוכר (היא מצידה, מספרת שיש תיעוד…). היא לא ענתה עד ליום שבו הודיעו בחדשות על סגר, והיא העלתה סטורי שבו שיתפה את תחושותיה בנושא, לאור העובדה שאביה גם חגג יום הולדת באותו היום. עודד, שמציין את יום הולדתו ממש יום אחרי אביה של קארין הגיב לסטורי, ומשם נפתחה השיחה שהובילה למפגש הראשון. 

   

11

 

172jpg

 

הצעת הנישואין הגיעה אחרי חצי שנה של קשר. עודד לקח את קארין ליום כיף בירושלים, ובשלב מסוים קשר לה את העיניים והוביל אותה למקום בו הוצב שלט במיוחד. לפני שהספיקה לקרוא הוא כבר כרע ברך, אל מול עיניה הנרגשות. 

 

 קארין מספרת שהייתה כה המומה שלא הצליחה ללכת בשביל המוביל למקום ההצעה מרוב שרגליה רעדו. וכל הלילה שלאחר מכן התעוררה מחוייכת כדי לגעת שוב ושוב בטבעת, וחזרה לישון.

 

3

 

4

 

6

 

7 חודשים חלפו מרגע ההצעה ועד לחתונה שהתקיימה בלוקיישן הציורי שעל שפת האגם, Lago Soul. העיצוב היה קלאסי ועדין, בשיק אלגנטי ונקי שמדבר במיוחד לבני הזוג. 

  

13

 

15

 

17

 

קארין מעידה על עצמה שסביב החתונה היא הייתה בריידזילה, והכינה מראש לו"ז מתוכנן לפי שעות. אבל למרות שהייתה בטוחה שתהיה עצבנית ומתוחה, במשך כל היום הייתה ממש באופוריה, והכל עבר באווירה הכי משוחררת וכיפית. 

  

5

 

2

 

הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לעשות הכל הכי בצ'יל, לנשום עמוק לפני כל משימה ולא להפוך אותה למשימה מכבידה, ובעיקר - ליהנות מהיום שחיכיתם לו כל כך. 

 

1

 

7

 

8

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

מקום האירוע: Lago Soul

צילום סטילס: עידן חסון

תכשיטים: דנה מנצור

עיצוב האירוע: עיצוב חופה - דנה בני

מוסיקה: באגו

+ קרדיטים נוספים

שמלה: גלי קרטן

עיצוב שיער: אור לוי

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: רפבליק

חליפה ונעלי חתן: דון אמור

חוויות: אפטר פארטי 

 
מאת:כלות אורבניות