שיק אירופאי לא מתאמץ: החתונה השוודית של ג'וליה ויחיעם

18.02.20


אנחנו חייבות להודות שאנחנו סאקריות של סיפורי אהבה חוצי גבולות ויבשות, כאלו המפגישים בני זוג שהגורל פשוט סימן להם שהם מנט טו בי. ג'וליה ויחיעם מתארחים אצלנו היום עם חתונה סופר קולית בשוודיה, והסיפור שלהם הוא הוכחה לכך שכשהלב יודע מה הוא רוצה, גיאוגרפיה היא מכשול חסר משמעות.

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

השניים נפגשו ב-2016 באל נידו, עיירה קטנה וציורית באי פלוואן  שבפיליפינים וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. הניצוץ שניצת היה בלתי ניתן להכחשה והשניים מצאו את עצמם, אחרי שחזרו כל אחד לביתו, מדברים בטלפון מדי יום, רוקמים חלומות, וכן, לבסוף אותו ניצוץ הביא את ג'וליה לעזוב את חייה בשוודיה ולעבור לתל אביב.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
פחות משנה לאחר שהכירו, חייהם המשותפים בישראל החלו רשמית, וג'וליה לא ידעה, שההפתעה הגדולה באמת מחכה לה במרחק של חודשיים וחצי, כשבפיקניק מהמם בשעת שקיעה, יחיעם הציע לה להיות ביחד פוראבר - ועשה זאת בשוודית מתורגלת היטב.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
שנה לאחר מכן, השניים נישאו בעיר הלסינבורג שבשוודיה. העיר היפה ועתירת ההיסטוריה הציעה להם שילוב של ארכיטקטורה מהממת, חוף קסום ווייב טבעי. יום החתונה היה מלא במוזיקה, חברים, ולא מעט דמעות שמילאו את הטקס המקסים שנערך על חוף הים.

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
אחרי שנמחו הדמעות והשמפניה זרמה, עברו כל האורחים ללוקיישן סגור לארוחת ערב שכללה נאומים מרגשים של בני משפחה וחברים. ארוחת הערב הייתה רחוקה מאוד הסטנדרטים הישראלים ונמשכה קרוב לחמש לשעות, אבל בסופה, עלו האורחים על רחבת הריקודים ופיזזו עד ארבע לפנות בוקר עם הזוג המאושר.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 21
הזיכרון האהוב ביותר על השניים מהיום המיוחד שלהם הוא הרגע בו הגיעו לטקס שלהם, רכובים על אופניים, וראו את בני משפחתם וחבריהם מחכים להם. האנשים האלו, הפכו את היום הזה לאחד המרגשים והיפים בחייהם, ולראות את כולם יחד, ממתינים לחגוג את סיפור אהבתם המקסים, זהו זיכרון שיישאר איתם לנצח. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21


קרדיטים:
צילום סטילס: WOW Photographers  

צילום וידאו: אליה ספינופולוס

מקום האירוע: הלסינבורג, שוודיה 

שמלה: Malene Birger 

מאת:כלות אורבניות