סלסה, אופניים ומרגריטה בחופה: החתונה האישית של איריס ובועז

05.10.23

תמיד כיף לראות זוגות כמו איריס ובועז, אורחי הבלוג שלנו להיום, שיש להם הרבה מאוד (מאוד!) במשותף. אבל מה שיפה במיוחד במקרה של השניים האלה, הוא שכל אותן אהבות משותפות זכו למקום מיוחד באיוונט האישי המקסים שלהם, והתוצאה הכי 'הם' שאפשר. 

 

1

 

2

 

הם נפגשו אי שם בשנת 2017, ובתקופה הזו מספרת איריס שנתקלה בבועז כמעט בכל מקום אליו הגיעה. זה התחיל בערבי סלסה באוניברסיטה, והמשיך בחדר הכושר ההיפסטרי השכונתי בו עבד בועז כמדריך. כמעט שנה חלפה עד לדייט הראשון, אך לאורך כל התקופה דאג בועז לאותת שהוא בעניין כשליווה את איריס מחדר הכושר על האופניים לדירתה (שהייתה ממוקמת מעבר לכביש…). הכי ג'נטלמן. 

 

3

 

הצעת הנישואין התקיימה 5 שנים לאחר מכן, כשאיריס הוזמנה להשתתף בפסטיבל קולנוע איטלקי עם סרט שהפיקה וערכה. בועז קפץ על ההזדמנות להציע בארץ המגף, אך חטף קורונה בדיוק כשהגיעו ללוקיישן הרומנטי ביותר. הוא נאלץ ללכת על פלאן בי, ועשה זאת בפיקניק רומנטי ברומא כשהעיר כולה לרגליהם (ומסביב מלא תיירים, אבל למי אכפת). 

 

5

 

6

 

השניים החליטו ללכת על חתונה תל אביבית, הכי קרוב לבית, והבחירה המתבקשת ללוקיישן הייתה RAY, שבו מצאו כל מה שחיפשו - אווירה אורבנית, סטייל מיוחד, תחושה אינטימית ואוכל משובח. לחתונה הגיעו השניים בקורקינט מהדירה יחד עם כל החברים, בהשראת סיפור ההיכרות והאופניים המככבים בו.

 

8

 

כמה השראות ברורות ליוו אותם לאורך ההכנות: ריקוד הסלסה הנוכח חזק בחייהם, האופניים, החיים התל אביביים בפלורנטין וההיכרות בחדר הכושר (בו צילמו גם את ה-SAVE THE DATE). לכל אלה הוסיפו הרבה DIY ואת המשקה החביב עליהם - מרגריטה, שהיווה חלופה ליין גם מתחת לחופה. 

 

10

 

11

 

את סידורי הפרחים הכינה איריס בעצמה, יומיים לפני האירוע, מה שדרש מחקר בנושא פרחים, שזירה ושימור. השניים הוסיפו גם אלמנטים שונים באולם המתקשרים לקונספט: אופניים מעוצבים בכניסה, קוד לתיקיית תמונות משותפת עם האורחים, שלטים קטנים בכל מקום וסוקולנטים כמתנות לאורחים שעליהם הגרפיטי המפורסם של פלורנטין: "סוקולנט זה קקטוס בתל אביבית".

 

מובן שגם ריקוד חתונה היה בתפריט, ששילב סלסה ובצ'אטה וכלל את כל החברים הרקדנים של השניים. 

 

12

 

13

 

14

 

והיו עוד נגיעות אישיות: איריס היא מתורגמנית לשפת הסימנים ולכן חלק משיר הכניסה, LOVE ON TOP של ביונסה, היא סימנה בשפה הזו, מה שסימל עוד רצון של השניים - להפוך את החתונה לנגישה לכולם. 

 

16

 

17

 

19

 

21

 

בני הזוג בחרו לקיים חופה אלטרנטיבית, כשאחיו של בועז ואחותה של איריס כתבו את הטקסטים עמם במשותף. היא הייתה מרגשת, מצחיקה, אישית וכל מה שרצו שתהיה מהרגע הראשון. 

 

23

 

איריס ובועז מספרים שהפידבק שקיבלו מהחברים היה שהחתונה הייתה תפורה למידותיהם, לאופיים, לאהבות ולרצונות שלהם, ולזה בדיוק הם כיוונו לאורך כל הדרך. 

 

מובן שאחרי הכל, לאיריס ובועז יש לא מעט טיפים טובים לזוגות המתכננים את חתונתם, אבל אנחנו בחרנו בטיפ אחד מנצח: "לאורך הדרך תשמעו עצות ותקשיבו לחוויות של אנשים אחרים, אבל בסוף תקבלו החלטה שתהיה רק שלכם ומשם - תתעקשו על החלומות והרצונות שלכם". נשמע לנו טוב, ולכן?

 

25

 

קרדיטים:

כמות אורחים: 250 

צילום סטילס: אסף ספקטור

מקום האירוע: RAY

צילום וידאו: אדם שמשי

שמלה: דוד חצבני 

חליפת חתן: NAMES

 

+ קרדיטים נוספים

איפור: דוד חמאמה

מקום התארגנות: איריס בבית, בועז אצל חבר

מוסיקה: שירה אבן DJ GURA

עיצוב: ZINI מורן מעצבת הבית של RAY

קייטרינג: המטבח של רושפלד, קייטרינג הבית של RAY

שיער: כרמל יהלום

טבעות: רן ביטון INBAR STUDIO

נעלי כלה: SHEIN

תכשיטים: תכשיטים עתיקים וינטאג' Daniella_Davidi_Jewlery

הזמנות: בני הזוג עשו לבד בעזרת המאיירת suzanny מאתר FIVERR

עורכי הטקס: שירה, אחותה של איריס ואדם, אחיו של בועז

 

מאת:כלות אורבניות