ורוד, שמנת וירוק: החתונה הקלאסית של ענבר ושחר

15.05.22

מה כבר יכול לצאת מערב התלמדות בבר מלבד כמה שמות של קוקטיילים, והמיקום המדוייק של הסטיררים והלימון? תשאלו את ענבר ושחר שנפגשו ממש במהלך התלמדות שכזו, ומאז אותה משמרת, הכל לחלוטין היסטוריה. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה בעיצומו של גל הקורונה הראשון. בני הזוג לא ראו את בני המשפחה מעל לחודש, ו'בילו' את ימי הסגר בדירה החלומית שלהם בבית הלל, שבצפון הארץ.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

בדיוק כשסיימו לצפות בסדרה בנטפליקס - פעילות חובה במהלך סגר - הציע שחר שיעלו למרפסת המשקיפה על עמק החולה, ואפילו דאג למוזיקה ויין. ענבר הופתעה מההשקעה, ומספרת שכאשר כרע ברך הפכה לחלוטין לשלולית. 

  

10

 

בלטה במיוחדבלטה במיוחד: ערבה פולק - "באתי אליה עם ויז׳ן לשמלה, וכבר מהפגישה הראשונה ידעתי שהיא המעצבת שלי. ערבה התאימה לי את הגזרה והבדים שחלמתי עליהם. לאורך כל הדרך היא הייתה נגישה, מקצועית ואמינה".

  

11

 

12

 

13

 

שנה ושלושה חודשים חלפו עד לחתונה, כולל שתי דחיות בחסות הקורונה. בני הזוג מודים שתכנון חתונה בתקופה זו היה מאתגר למדי, בעיקר לאור העובדה שישנם קרובי משפחה חשובים שמתגוררים מעבר לים. בסופו של דבר, הצליחו בני הזוג לחגוג עם הקרובים והאהובים שלהם, והתחושה הייתה מתוקה ביותר. 

 

14

 

15

 

16

 

ענבר מספרת שמהרגע הראשון היה לה ברור שהיא רוצה להתחתן באמצע היער, כשסביבה הכל פורח וירוק. הכי מתבקש היה לקפוץ לראות את גן האירועים ביער, והשניים התאהבו בו מיידית. 

 

17

 

18

 

19

 

בני הזוג הלכו על עיצוב נקי וקלאסי שכלל גווני ורוד, שמנת ונגיעות של ירוק. מעצבת האירוע רינה מ-Petit by WeDiy הצליחה להקים את הוויז'ן לחיים וליצור תוצאה מטריפה שמצטלמת מושלם. ווי לאב איט. 

 

20

 

21

 

22

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? לשניים יש עצות סופר פרקטיות עבורכן, אז תפסו איזה עט ורשמו: נהלו תקציב החל מתחילת תהליך הארגון ותמיד דאגו לקחת אקסטרות. בנוסף, נסו להישאר הכי מסודרים שאפשר, וביום האירוע - האצילו סמכויות. חותמות על כל מילה. 

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום וידאו וסטילס: איה ואבי צלמים

מקום האירוע: ביער

עיצוב האירוע: רינה מור - Petite by Wediy

שמלה: ערבה פולק

מוסיקה: די.ג'יי אורי ברונפמן - שבלול

תכשיטים: דנה מנצור

חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

בר: ברבר של ביער

איפור ושיער: קשת חקון

טבעות: דניאל מתת

נעלי חתן: אלדו

הזמנות/מיתוג: Shoog

מתנות לאורחים: מארז עוגיות שוקולד צ’יפס שהכינה הכלה

 
מאת:כלות אורבניות