שחר של יום חדש: קולקציה חדשה לענבר פריימן

15.02.24

עם עיצובים שמושפעים מבוהו שיק אך מעניקים לו טוויסט רומנטי מוקפד, בשילוב עם תפירה עילית וחומרים משובחים - ענבר פריימן היא אחת המעצבות שרבות מחברות הקהילה שלנו אוהבות לאהוב. 

 

1 Chelsea

 

2 Emily

 

הקולקציה החדשה שלה SUNRISE GLOW, ממשיכה באותו קו שגורם לעיצובים שלה להיות מבוקשים בקרב הכלות הישראליות: מעין מיקס מדויק בין מראה נקי ואלגנטי נצחי, לוייב אדג'י, לא מתחנף קליל ורך על הגוף.

 

3 Sofia 2

 

4 Sofia

 

 SUNRISE GLOW כוללת 14 שמלות המשלבת גזרות וחיתוכים שונים המחמיאים למבנה הנשי על כל גווניו השונים, ומדגישים את הצללית הנשית העדינה של כל כלה הלובשת אותן.

 

5 Liz 2

 

6 LIZ 1

 

7 Ashley 2

 

 ההתייחסות לדיטיילים הקטנים, עבודות היד העדינות ושילוב התחרות עם בדי משי עדינים שחוזרים על עצמם מקולקציה לקולקציה, הם חלק בלתי נפרד מהגישה של המותג: שמירה על איכות בלתי מתפשרת ופרטים קטנים ברמה הכי גבוהה. 

 

8 Inba 1286 Edit

 

9 INBA8764 Edit 2

 

הקולקציה כולה משלבת בין מראה רך, רומנטי וטבעי לבין עוצמה וביטחון נשי חזק ובועט. מתוכה אהבנו מאוד את שמלת סלינה עם שרוולי הסטיימנט את שמלת ליז הקלילה אך המוקפדת עם המחשוף העמוק והשיקי. 

 

10 Inba 657 Edit 2

 

11 Jul

 

אם נדמה לכן ששמה של הקולקציה מרמז במשהו על טיבה של התקופה - אתן לגמרי צודקות. השם נבחר כדי לבטא אמונה שבקרוב תגיע זריחה חדשה, שתביא איתה גל של אופטימיות, לצד רצון עז לחגוג את החיים ולהתמקד בשמחות העתידות לבוא. הצילומים בים המלח בשעות בהן עולה השמש מעבירים את אותה תחושה אופטימית ומלאת החיים, שמבטאת הקולקציה כולה. מקוות שגם הלובשות אותן יספגו את אותה מנת אופטימיות מופלאה, ומקוות שבקרוב גם המציאות תיישר קו עם כל התקוות שלנו לתקופה הקרובה. 

 

12 Selena 2

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר 
וידאו: אמיר פיש
עיצוב שיער: זיו אמסלם 
איפור: טל עמית 
תכשיטים: דנה מנצור 
נעליים: ריפבליק

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)