בוהו רומנטי ועל-זמני: הקולקציה של ענבר פריימן

18.05.20

המותג של המעצבת ענבר פריימן הפך לשם נרדף לבוהו-שיק כלתי. בקולקציית אביב/קיץ 2020 שלה, Garden Spirit, היא מביאה את עצמה עם כל מה שכבר למדנו לאהוב, אך עם טוויסט שכולו עידון קלאסי.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
ההשראה לקולקציה החדשה הגיעה מתוך חיבור לטבע ומשלבת בין מראה טבעי, ראשוני, פראי לפרקים לבין עדינות ואלגנטיות. ניגודיות מרתקת, ללא ספק. והתוצאה? קסומה.

gallery 4
gallery 4
gallery 4
הקולקציה שומרת על הקווים והסגנון המזוהים עם המעצבת, אך מתהדרת גם בגזרות חדשות, המשלבות בהצלחה בין מראה בוהו משוחרר ללוק רומנטי ועל-זמני.

 

gallery 4

 

gallery 8 

הקולקציה מדגישה את ההקפדה שמעניקה פריימן לפרטים הקטנים והייחודיים המדגישים את העדינות והרוך שבשמלות ואת היצירתיות והחדשנות בעיצוב. השמלות משלבות בדי משי, שיפונים רכים ומרחפים, תחרות סולטיס מחורזות, ורקמות תלת מימד הנעשות בעבודות יד. הגזרות משלבות חיתוכים חדשים ומעניינים אשר מאזנים בסטייל בין הנסתר לגלוי, כמו גם שקיפויות מיוחדות אשר מחמיאות לגוף הנשי וגזרתו. 

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10

 

הצילומים נעשו באווירה של גנים פתוחים ומלאי קסם טבעי, וזאת על מנת לשלב בין ההשראה המרכזית מאחורי הקולקציה, תוך הדגשת הייחודיות של השמלות, הניקיון, והתנועה שלהן. מי שמחפשת שילוב בין טביעת האצבע המוכרת של פריימן ואסתטיקת הבוהו שלה, אך מעוניינת גם בטאצ' קלאסי, נצחי וסופר רומנטי, לגמרי תמצא בקולקציה הזו את מבוקשה.

gallery 14
gallery 14
gallery 14

 

קרדיטים:

צילום: דביר כחלון

שיער:אדיר יעקב

איפור: אורטל שיטרית

סטיילינג: חיה וידר

דוגמנית: דגה ל-MC2 

פרחים: Fiori

מאת:כלות אורבניות