River Side Love: חתונת השטח של אינה ועמרי

16.09.20

מכירות את השלב הזה שניה אחרי ההצעה, כשהכל עוד פתוח, שאתן עוברות במקום יפהפה ואומרות: "המממ אולי פה נתחתן?.." ודי מהר העניין יורד מהפרק? אז אצל אינה ועמרי זה היה הצעד הראשון לחתונת קמפינג בלוקיישן לא שגרתי בעליל ומגניב בטירוף.

 

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

בני הזוג הרימו בסופו של דבר חתונה היסטרית בנהר הירדן, וכשחושבים על זה, אין מקום מתאים מחתונה על גדת נהר לזוג שהוא כל כך זורם. אפילו הקורונה שיצרה מכשולים ובעיות כמעט לכל זוג לא הצליחה לחסל את הגוד וייבז שבאים לשניים האלה באופן הכי טבעי. 

  

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

הם נפגשו בזכות שידוך מוצלח של חבר משותף, ופשוט היה ברור לשניהם בשלב מסוים שחתונה היא השלב הבא. בו זמנית, היה חשוב להם מאוד גם ליצור אירוע שמשקף את הסגנון הייחודי שלהם, ולא ללכת על אירוע סטנדרטי.

בהתחלה הם חשבו להרים אירוע במדבר, אבל אז הגיעה הקורונה ושיתקה את כל המערכות, ותוכניות החתונה בוטלו. כשהחלו להסיר את ההגבלות חזרו השניים במרץ לחפש לוקיישן חדש ויצירתי. 

  

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

די מהר הם ננעלו על חברת ההפקות, ותוך חודש בלבד מצאו את כל הספקים, כשהצלם שוריין בסך הכל שבוע לפני. לדברי בני הזוג, עננת הקורונה הוציאה את המיטב גם מבעלי המקצוע עמם עבדו לקראת האירוע, וכולם הצטרפו לזרימה הקולית של אינה ועמרי והיו גמישים בכל עניין. 

  

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

אינה הייתה פעילה למדי בגזרת ה-DIY. היא יצרה לוגו המורכב משמותיהם של השניים - Omrina, שהודפס על ההזמנות ועל פריטים עיצוביים אשר הוצבו ברחבי הלוקיישן - ממנורות צבעוניות עם אותיות הלוגו ועד בועות סבון ממותגות. היא גם הכינה לוכדי חלומות ממפית קרושה, אותה רקמה אמו של עמרי. הקו העיצובי היה כפרי עם נגיעות בוהו ופינות ישיבה צבעוניות פוזרו על גדת הנהר, לצד המון פרחים לבנים וסגלגלים. 

  

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

האירוע נמשך משישי עד לשבת, וכלל מסיבת פיג'מות של כל החברים. השיא היה כמובן בחופה המרגשת שהתקיימה בשקיעה על גדות הירדן. את הטקס כתב החבר הכי טוב של אינה מתקופת הצבא, ושבע ברכות אישיות הוקראו על ידי שבעת האנשים החשובים לבני הזוג. גם אינה ועמרי נשאו דברים, והקהל כולו הזיל דמעות. 

  

gallery 19 22

 
gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

gallery 19 22

  

gallery 19 22

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא ליהנות מהתהליך, ולנסות שלא להילחץ. בתקופה הזו זה בהחלט חשוב. 

 

gallery 19 22

 

gallery 19 22

 

קרדיטים:

צילום: ליאור רוטשטיין

שמלה: שלומי יקיר

מקום האירוע: נהר הירדן

הפקה: טיקה - אירועים מפנקים בטבע

עיצוב האירוע: החתן והכלה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אום ח'ליפה קייטרינג

מוסיקה: DJ baba guzamba

בר: mixta cocktails

איפור ושיער: melody schuvaks

טבעות: נטע וולפה

נעלי כלה: אסוס

נעלי חתן: כפכפי Reef

הזמנות / מיתוג: מיתוג ואתר הזמנה בוצע ע"י אינה (מעצבת גרפית בעבר ומפתחת בהווה)

חליפת חתן: Polgat

עורך טקס: רועי לוי - החבר הכי טוב של אינה

חוויות: החתונה התחילה שישי בצהריים, יש שהגיעו מוקדם לפתוח אוהלים ולהיכנס למים, ביום שבת נכנסו כולם לירדן עם מתנפחים, פלוס ג'חנונים ובירות

DIY: אינה שזרה יום לפני מסרקיות וצמידים ופרחים לדש החולצה

מתנות לאורחים: מניפות, בועות סבון

קרדיטים נוספים: After party - DJ Cholo, trance music

 
מאת:כלות אורבניות