מהשדרה החמישית ליער הפיות: החתונה של אילנה וניצן

04.03.21

תכנון החתונה בשלט רחוק הוא תמיד חוויה מאתגרת. לעשות את זה בשלושה חודשים זה גם צ'לנג' לא קטן. גם להרים חתונת שטח זה בהחלט דבר לא פשוט. עכשיו נסו לעשות את כל זה ביחד, תוך כדי מגיפה עולמית. נשמע הכי מוטרף, אבל זה הסיפור של החתונה של אילנה וניצן, והתוצאה פשוט הקסימה אותנו לגמרי. 

 

16 19

 

26 10

 

15 17

 

אבל לפני הכל - להיכרות. זה קרה באירוע במסגרת עבודה. ניצן נסע לתכנית יזמים שאילנה הייתה מעורבת בה באותה התקופה, והם הכירו בארוחת ערב קבוצתית של המשתתפים, רגע לפני נסיעה ארוכה שלו לסיליקון ואלי. מעל השולחן עפו ניצוצות, והחל סיפור אהבה.

  

27 9

 

25 13

 

24 9

 

הצעת הנישואין התרחשה בפיקניק מושלם בפארק Dumbo בניו יורק, שם מתגוררים השנייים, עם הנוף של הסקיי ליין של העיר פרוס לפניהם. סטינג מעולה לרגע בלתי נשכח. 

  

14 20

 

11 27

 

12 23

 

למרות שהשניים מתגוררים בתפוח הגדול, את החתונה הם רצו לקיים בישראל. מרגע ההצעה ועד לאירוע שהתרחש בארץ חלפו שלושה חודשים, אבל רוב הארגון בפועל התרחש בשלושת השבועות האחרונים, מהרגע שהגיעו לישראל. 

 

10 34

  

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "הוא ידע לתפוס רגעים נדירים, ולתעד את הארוע באופן יצירתי ומקצועי".

 

1 85

 

בני הזוג מספרים ששלב התכנון היה לא פשוט בתקופה מבלבלת למדי לצד הגבלות משתנות, אך מה שעזר היה הבחירה לקחת מפיקה ומעצבת שהיו קשובות ומקצועיות, וכמובן - הקבוצה הסודית המהממת שלנו שממנה הגיעו ההמלצות על רוב אנשי המקצוע לחתונה. 


2 86

 

3 84

 

אילנה מספרת שכל האירוע הורכב חלק אחר חלק, ממש כמו פאזל, כדי להצליח לשלב משהו מהחוויות בניו יורק לאירוע המתוכנן בישראל. לבני הזוג היה חשוב לקיים אירוע מצומצם לאנשים הקרובים אליהם ביותר באוויר הפתוח, וגם נמצא לוקיישן מתאים העומד בדרישות. לרוע המזל, חמישה ימים לפני הם קיבלו הודעת ביטול מהמקום, והיה צורך להקים הכל מחדש בלוקיישן בשטח. תנאים מאתגרים, כבר אמרנו? 

  

18 16

 

20 16

 

22 13

 

אבל התוצאה הייתה הצלחה מסחררת. הכל התרחש במטע זיתים יפהפה, עם עיצוב חלומי ומתוקתק עד לאחרון הפרטים. אילנה מספרת שחלמה להרגיש ביום החתונה כמו פיה ביער, עם שמלת נסיכות - וכך היה. 

  

17 17

 

9 46

 

19 16

 

החיים בניו יורק קיבלו מקום באירוע בזכות תמונות מצילומי זוגיות שהתקיימו בעיר, מוסגרו ונתלו על העצים. וגם הלוק הכלתי של אילנה היה מורכב כולו מפריטים שנרכשו שם. טקס החופה היה אישי ומרגש, והורכב כולו על ידי בני הזוג, מה שלא הותיר כמעט עין אחת יבשה. 

 

8 54

 

בלט במיוחדדי.ג'יי בן גוטר מפיינל דראם - "נתנו לבן יד חופשית עם הנחיה אחת בלבד - תעשה שאנשים ירקדו. הודות לבן המלך, תמיד אזכור את החתונה שלנו כמסיבה"!

 

6 70

 

אחרי האירוע המוצלח, הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לא לפחד מחתונת שטח, כי התוצאה יכולה להיות הכי יפה שיש. הם ממליצים לכן לשאול כמה שיותר שאלות ולהתייעץ, בדרך לאירוע החלומות שלכן. 

 

5 80

 

7 59 4 85

 

קרדיטים:

צילום סטילס: תום סיימון

מוסיקה: בן גוטר - פיינל דראם

מקום האירוע: מטע זיתים

הפקה: Almogit events

עיצוב האירוע: Noa barashi

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: שף אלעד לוי

בר: ג'אספר בר

צילום וידאו: אבי אבייב

שמלה:BHLDN (מותג כלות של Anthropologie)

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: דנה צמות

טבעות: נועה מצנר - Noale jewelry

נעלי כלה: David's Bridal

הזמנות / מיתוג: שירה - סטודיו לעיצוב גרפי

אקססוריז: תכשיט לשיער - David's Bridal

חליפת חתן: Ted Baker

עורך טקס: תמר גור

חוויות: פינת שזירה

מתוקים: נועה שרמן - "דודה נועה"

ציוד: הרמוניה

תאורה והגברה: אלברט אלפסי

 
מאת:כלות אורבניות