Ultimate Urban Chic: חתונת הצהריים היפהפיה של ענת ועדו

12.10.21

החתונה של ענת ועדו שמתארחת אצלנו היום בבלוג קסמה לנו מהרגע הראשון. ואנחנו בטוחות שקל להבין גם למה... כל פריים מהאירוע של השניים האלה פשוט שופע חיוניות ושיק בלתי נגמר, כשהעיצוב היפהפה מבטא היטב את הסטייל הנקי והקולי של בני הזוג, ועושה לנו חשק לדפדף עוד ועוד בתמונות שהן לגמרי ממתקים ויזואליים.

 

41

 

44

 

43

 

42

 

ולא במקרה כל דיטייל כאן כל כך מדוייק. בני הזוג בחנו כמה חלופות עד שמצאו את הקונספט הנכון והמתאים להם ביותר, והכלה - מעצבת במקצועה - הייתה אמונה על הוויז'ן העיצובי באופן שהשתלב היטב עם הלוקיישן האורבני. 

  

29

 

39

 

27

 

10

 

אם נראה לכן שהכל זורם כאן בהרמוניה מושלמת, יתכן שהסיבה היא שמדובר בזוגיות עם פז"ם לא מבוטל. ענת ועדו הכירו כבר לפני שבע שנים, בדייט ראשון שכנראה היה השלמות בהתגלמותה, כי שניהם ידעו מיד שזה פשוט זה. מאז הם נשארו צמודים ואוהבים עד היום. 

  

36

 

38

 

25

 

11

 

הצעת הנישואין הגיעה מעט באיחור מהמתוכנן בגלל הקורונה שנכנסה לחיינו. עדו קנה לענת טבעת שהמתינה בכיס המעיל שלו במשך שלושה חודשים עד לתזמון הנכון שבו יוכלו לחגוג כמו שצריך את האירוסין, מוקפים במשפחה וחברים, בדיוק כמו שהם אוהבים. 

  

23

 

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי ובת זוגו ליאל - "מאושרים כל כך שבחרנו בהם! הכישרון הבלתי הגיוני של שי לתפוס את הרגעים המיוחדים מבעד לעדשה השאיר אותנו בשוק"!

 

37

 

24

 

הרגע הזה הגיע בערב חג השבועות. בני הזוג נסעו צפונה לבראנץ' אצל הוריה של ענת, אחרי תקופה ארוכה של שמירת מרחק. בדרך מתל אביב הם עברו בבייקרי, שם הנחה עדו את ענת לקנות כל מה שהיא הכי הכי אוהבת. כבר חלומי מבחינתינו... 

  

12

 

7

 

34

 

35

 

לאחר מכן נסעו השניים לחוף האהוב על ענת בנחשולים, ליד הבית בו גדלה בזכרון יעקב. שם, בחוף ריק מאנשים, כשמזג האוויר פשוט חלומי ורק שני בני הזוג והכלבה נוכחים - הציע עדו נישואין. 

   40

 

176jpg

 

31

 

14

 

כשנה עברה מרגע ההצעה ועד לחתונה, כשהקונספט עבר כמה שינויים לאורך הדרך. זה התחיל מהחלטה על חתונת שישי בצהריים בלוקיישן תל אביבי, מה שירד מהפרק בשל ההגבלות. משם עברו השניים לחלופה הבאה שהייתה חתונת שטח של 200 איש במושב בצפון, בו מתגוררת אמו של עדו.

  

19

 

2

 

32

 

33

 

ככל שעבר הזמן הבינו השניים שחתונת שטח פחות מתאימה להם, והחליטו לשנות בפעם האחרונה את הקונספט וללכת על חתונה אינטימית של המשפחה והחברים הקרובים בשישי בצהריים ביפו. בני הזוג היו מאושרים מהבחירה וחשו שהייתה הכי נכונה ומדוייקת להם. 

  

15

 

30

 

21

 

28

 

וכזכור לכן, על המיתוג הייתה אחראית ענת, ששאבה השראה המהמקום עצמו. מהגוונים החמים של הוורוד העתיק ומהטקסטורות המרהיבות שבו. עוד חלום שהתגשם סביב האירוע היה חלומה של ענת לקיים חתונה לבנה. כל האורחים הגיעו בלבן, והתוצאה הייתה היה חגיגית ומיוחדת. 

  

9

 

8

 

6

 

20

 

5

 

17

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? להתמקד רק בדברים שאוהבים, לא ליפול לטרנדים. להבין מה חשוב לכם, על מה מתעקשים ואיפה אפשר פשוט לוותר. מושלם. 

 

18

 

4

 

3

 

1

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 100

צילום סטילס: שי אשכנזי

מוסיקה: אטיסוטו - איתי יצחקי

שמלה:שמלה ראשונה - אלון ליבנה , בגד שני - מירב סולו

מקום האירוע: אנג'לו ונינה

הפקה ועיצוב: החתן והכלה

קייטרינג: עורכת שולחן

בר: אסטרו קוקטיילים

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: יניב כהן

איפור: רותי עדי

עיצוב שיער: בועז עוזרי

נעלי חתן: פליי לונדון

תכשיטים: אוסף פרטי

הזמנות/מיתוג: עיצוב של הכלה

אקססוריז: אוסף פרטי

חליפת חתן: בלו נייבי

עורך טקס: הרב דוד אהרונסון

מגנטים: שוויצריה

 
מאת:כלות אורבניות