אבסולוט פרפקשן: החתונה של הילי ולידור

15.01.24

אומרים שכל זוגיות טובה צריכה להתבסס על חברות עמוקה. אומרים גם שלפעמים, הדברים הטובים ביותר נמצאים ממש מתחת לאף. הילי ולידור, אורחי הבלוג מתוקים שלנו להיום, מוכיחים ומדגמנים שלפעמים הדברים האלה שכולם אומרים הם פשוט, וול, גם הכי נכונים. 

 

1

 

2

 

3

 

הם מכירים זה את זו מגיל 12, והתגוררו תמיד ליטרלי במרחק של רחוב האחד מהשניה. הם מספרים שבמשך שנים רבות לא היה ביניהם שום דבר רומנטי, גם לא כשהיו באותה חבורת חברים. 

 

4

 

5

 

6

 

מתי זה התחיל לקרות? הגלגלים החלו לנוע כשלידור חזר החל להעביר שיעורי יוגה בזום בתקופת הקורונה. גם הילי היא יוגיסטית מושבעת, והייתה הראשונה להתפקד ולפרגן. כשלידור יצא מהזום והחל להעביר שיעורים פרונטליים, החברות העמיקה והשניים בילו כמה חודשים יחדיו, רק כחברים טובים. 

 

לאט לאט גם התפתחו רגשות רומנטיים והחברות הפכה לזוגיות הכי מדויקת ומושלמת שיכלו לבקש. הם עדיין החברים הכי טובים, אוהבים לצאת למסיבות ביחד, לאכול, לעשות ספורט ולטייל. השותפים הכי טובים לכל דבר ועניין. 

  

7

 

8

 

9

 

הילי מספרת שביום שבו לידור הציע, היא חשה שזה עומד לקרות. כמה חודשים לפני כן, הוא כבר עשה את האקט הג'נטלמני של לפנות להוריה ולבקש את ידה (!) והם התאהבו בו סופית. 

   

10

 

11

 

12

 

ההצעה עצמה התרחשה במהלך טיול באיזור רמת הנדיב. הם הביאו אוכל ושש בש, ואחרי מסלול קצר ישבו לפיקניק. שם, הלב של של הילי כבר היה על 200. כשלידור שאל אם תרצה להתחתן, היא בכתה והתרגשה בטירוף. הכל היה מושלם: השעה שבחר ביום, מיקום השמש בשמיים והטבע הפסטורלי שמסביב. ההצעה הייתה צנועה ושקטה, רק של שניהם, מה שמתאים להם מאוד. 

 

13

 

בלט במיוחדצילום סטילס: תום סיימון - "הוא כל כך מוכשר. צלם בחסד!".

 

15

 

8 חודשים וחצי חלפו עד לחתונה. הם מספרים שהיו קצת בלחץ לקראת היום הגדול, אבל לשניהם היה ברור שחשוב שהכל יהיה סגור מראש עד כמה שאפשר, כדי שיוכלו ליהנות מכל רגע. וכך היה.

הם התרגשו בטירוף ולא הפסיקו להזיל דמעות של אושר, כזה שמעולם לא חוו לפני כן. 

 

16

 

בלטה במיוחדשמלת כלה: סימפלי יו - "הם הגשימו לי חלום עם השמלה הזו, פשוט שמלה מהאגדות. זה היה המקום היחיד שראיתי בו שמלות, וישר התאהבתי".

 

rec 5 websize 2 1

 

היום היה מושלם. הילי ישנה אצל הוריה בערב לפני ולידור בדירה באודים. היא קמה לבוקר חלומי, שכלל צ'ייסרים כבר ב-12:00 בצהריים. בני הזוג הצלטמו קרוב לבית, ומשם הגיעו לתל יצחק לחתונה אותה הם מתארים כאירוע מהאגדות: סידורי השולחנות, האוכל הטבעוני שהיה מעולה, והשמחה והאהבה שהיו אול אובר. 

 

בחופה המרגשת בני הזוג נשאו מילים זו לזה ובהמשך - שרו שיר ביחד והכינו ריקוד לצלילי השיר JUST THE TWO OF US. מאוחר יותר החלה מסיבה רותחת שנמשכה עד 3:00 בבוקר. השניים מספרים שהרגישו שבחרו בפינצטה את הספקים הכי טובים, והחתונה זכתה למבול של מחמאות.

 

rec 15 websize 1

 

rec 34 websize 1

 

בלט במיוחדמקום האירוע: תל יצחק - "מקום מושלם ברמות. עשו לנו חתונה טבעונית ואנשים ליקקו את האצבעות. אנשים טובים שעשו ה כ ל כדי שתהיה לנו חתונה מושלמת!".

 

18

  

19

 

23 

26

 

27

 

הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם הוא די פשוט: "תהנו מכל רגע, אל תתפשרו על דברים שאחרי זה תצטערו עליהם. תעשו הכל בדיוק כמו שאתם רוצים - ואל תוותרו על כלום כי זה יום של פעם בחיים". 

 

28

 

29

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 270

צילום סטילס: תום סיימון

מקום האירוע: תל יצחק kitchen&garden 

שמלה: סימפלי יו 
מקום התארגנות: בית ההורים 

 

+ קרדיטים נוספים
עיצוב האירוע: ספיר שבת 
קייטרינג: תל יצחק 
מוסיקה: ניסים בן דוד - Dj sparks // להקת ג'אז של לשם בן דוד 
צילום וידאו: רוסלן שיין
איפור ושיער: קשת חקון 
טבעות: ג'קסון - רמת גן
נעלי כלה: סטיב מאדן
תכשיטים: הורי הכלה
מתנות לאורחים: בני הזוג הכינו
חליפת חתן: קאנדיד 
עורך טקס: הרב עידו פכטר 

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)