נעבור את זה, ביחד

01.11.23

היי, אהובות.

הזמן עובר לו במהירות, והנה נובמבר כבר כאן. בימים כתיקונם היינו מספרות לכן על כל הטוב שאנחנו מתכננות לחודש הזה, אבל לצערנו - הימים האלה לא נראים כמו שום דבר שהיינו יכולות לדמיין. 

חשוב לנו להזכיר לכן, שאנחנו כאן עבורכן, ואתן יותר ממוזמנות לפנות אלינו בכל נושא. אנחנו ממליצות לכן להציץ באינסטגרם שלנו, שם אנחנו מעלות תוכן מעודד ואופטימי, עם החתונות שמוכיחות שהאהבה וכוח החיים ינצחו. 

 

אנחנו מרגישות שמעל לכל, זה הזמן שלנו למצוא נחמה וחיזוק בתוך הקהילה שלנו. כבר הוכחנו את עצמנו בימים קשים, ולמרות שהתקופה הזו לא דומה לשום דבר שהכרנו, אנחנו יודעות דבר אחד: הערבות ההדדית שלנו ממשיכה. בכל מצב. 

 

אנחנו מקשיבות לשיח שלכן בקבוצה, ואנחנו עושות הכל כדי למצוא כמה שיותר דרכים לעזור לחברות הקהילה, ולכלות בכלל. אז לפני הכל חשוב לנו לומר: אל תחששו להיעזר בנו!


החתונה שלכן נדחתה או שאתן מעוניינות לערוך חתונה מצומצמת בימים אלה? מוזמנות למלא את הטופס שנמצא כאן, לכתוב לנו בדיוק למה אתן זקוקות, וננסה לעשות את החיבורים המתאימים. מוזמנות גם לכתבה שלנו שמרכזת את כל העסקים שמוכנים לסייע בהתנדבות או בתשלום סמלי. בנוסף, תוכלו להיעזר בפוסט בקבוצה שלנו שגם בו מרוכזים עסקים שיוכלו לסייע לכן.

 

חשות מצוקה, או רוצות פשוט לדבר ולהתייעץ? אל תחששו להיעזר בחברות האחרות בקהילה, זה בדיוק המקום לחלוק את מה שיושב לכן על הלב ולהתחזק בזכות הכוח של היחד שלנו. אתן גם תמיד מוזמנות לכתוב בפרטי לאמילי, מנהלת הקבוצה.

 

שולחות לכן המון אהבה.

נעבור את התקופה הזו, יחד

מאת:כלות אורבניות