וואו מומנט לכל מידה: הקולקציה של הלנה קולן

13.10.22

כמי שמקפידה שכל כלה שמגיעה אליה לסטודיו תצא עם השמלה שיושבת עליה הכי בול וגורמת לה לחוש כמו נסיכה של ממש, המעצבת הלנה קולן תמיד עיצבה לכל מידה שהיא. עם זאת, רק עכשיו התקיימו עבורה התנאים המושלמים לצילום קולקציה למידות גדולות, וכפי שאתן יכולות לראות - היא לחלוטין עפה על ההזדמנות. 

 

1

 

2

 

3

 

הקולקציה הייחודית בה אתן מתבוננות כוללת שמלות כלה מוקפדות במגוון גזרות, כאשר המכנה המשותף ביניהן הוא קלילות ונוחות, לצד הדגשת הקימורים של הגוף. 

 

4

 

5

 

6

 

בסטודיו של הלנה קולן מאמינים שמידה גדולה אינה מכתיבה גזרה רחבה ומטשטשטת, אלא להפך. זהו לחלוטין המקום בו כל אישה בכל מידה יכולה למצוא בדיוק את הגזרה שהכי מדברת אליה, המגיעה תמיד בפרופורציות הכי מחמיאות ועם השיק הגלאמי המזוהה עם הסטודיו. 

 

7

 

8

 

9

 

הסטייל של הלנה קולן מתאפיין בשמלות עשירות במרקמים ושכבות, תפירה עילית מדויקת והמון דיטיילים סופר מוקפדים שמייצרים לוק מרשים במיוחד. כל אלה מתקיימים בכל אחת מקולקציית שמלות הכלה שלה, המגיעות בשלל מידות וגזרות. כך גם הפעם. 

 

10

 

10a

 

11

 

השמלות במידות הגדולות כוללות לוקים חלקים, קלאסיים ונקיים לצד שילובי תחרות, טולים וגלאם מנצנץ וכיפי. תמצאו בקולקציה שמלות אוף שולדר טרנדיות, בדים נשפכים ופייתיים ואפילו אאוטפיט קצר הקורץ לבוהו-שיק ומתאים בול לשלב הריקודים של הערב. 

 

12

 

13

 

14

 

אז אם חיפשתן שמלה נוטפת שיק, כזו שהכי תתאים לכן בקלילות (ולא שתצטרכו להתאים עצמכן אליה) מבלי לוותר לרגע על אפקט הוואו המתבקש, יש לנו תחושה שהקולקציה החדשה של הלנה קולן יכולה להיות דה פרפקט מאץ'.

 

14a

 

15

 

16

 

17

 

קרדיטים:

צלם: Lior Susana 

איפור ושיער: Natasha K

 

מאת:כלות אורבניות