רומנטיקה עשירה בדיטיילים: הקולקציה של הלנה קולן

23.05.23

הקולקציה החדשה של הלנה קולן נקראת Genesis, וממש כמו שמה, היא יוצרת חוויה ראשונית ומרעננת, בזכות שלל שמלות שנושאות בהן אלמנטים מתקופות שונות באופנה לצד טרנדים עכשווים לוהטים. התוצאה יוצרת הרבה רגעים מרשימים וליין שבו כמעט כל כלה יכולה למצוא את עצמה ואת השמלה האחת שמשקפת את מי שהיא במדויק. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

למרות שהיא נושאת ניחוח בינלאומי ומתכתבת עם כל המגמות העולמיות, ההשראה לקולקציה היא דווקא ארץ ישראל, על נופיה הקדומים והמדבריים. זו גם הסיבה שהמעצבת בחרה לצלם אותה בלוקיישן מהמם בדרום הארץ, היכן שהנופים הראשוניים מזכירים תקופות עתיקות. 

 

candice 1

 

5

 

6

 

8

 

הקולקציה כוללת אלמנטים האהובים על כלות במיוחד בעונות האחרונות, ביניהם אוף שולדר עם או בלי שרוולים מרחפים, משחקי שקיפויות, דיטיילים של פרחים תלת מימדיים ושובלים ארוכים המזכירים שמלות נשף. הן כוללות גם מגמות בולטות כמו מחוכים ולוקים נקיים וקלאסיים, באווירה על זמנית. 

 

coral 1

 

9

 

10

 

11

 

miky 2

 

אהבנו במיוחד את דגם קורין וג'יאנה שכוללים סטרפלס, קווים נקיים ושובלים ארוכים באווירת אולד הוליווד. יש לנו תחושה שנראה לא מעט מהדגמים האלה העונה.

 

13

 

14

 

15

 

16

 

moon 2

 

תחושת הקלילות והריחוף היא מאפיין שמלווה את הקולקציה כולה, ואנחנו מנחשות שהיא גם תהיה מה שמיידית יגרום לכלות רבות להתאהב במהות של ג'נסיס. מעבר לכך, יש בה משהו כמעט לכל אחת: משמלות חלקות עד למנצנצות, ומצמודות עד לנפוחות ומרשימות. מוזמנות לגלות את האחת שלכן. 

 

17

 

18

 

topaz 2

 

miky 1

 

 

קרדיטים:

צילום: אלכס ליפקין

איפור: ספיר סבן

מאת:כלות אורבניות