הכל מתחיל בים: חתונת החוף עוצרת הנשימה של הדר ועילי

26.10.21

הדר ועילי שמתארחים אצלנו בבלוג היום הכירו אי שם עוד כשהיו טין אייג'רז, ובהתאם, סיפור היכרות שלהם מזכיר סוג של קומדיית נעורים רומנטית - ואנחנו מתכוונות לזה במובן הכי טוב שאפשר. 

 

27

 

39

 

41

 

40

 

38

 

השניים נפגשו בבר, במפגש שנועד במקור כדי לשדך בין עילי לבין אחת מחברותיה של הדר. אך מהר מאוד עילי הבין שהניצוץ נמצא בכלל עם מישהי אחרת. הדר כמובן.

 

באותו הזמן, אחד החברים של הדר קיבל את מספר הטלפון שלה, ותכנן בכלל לכתוב לה הודעה בעצמו… אך עילי הצליח להקדים אותו, ומשם הלאב סטורי שלנו החל.  

 

42

 

44

 

36

 

25

 

43

 

וזה המקום לספר לכן שבסיפור האהבה הזה לים יש תפקיד מרכזי, והוא מקבל את מלוא המקום גם בהצעת הנישואין, וגם - כפי שמיד תראו - בחתונה עצמה. 

 

עילי מספר שתמיד הבטיח להדר שיציע לה נישואין בים עם טבעת מצדף, ושהאחים של השניים יהיו נוכחים ברגע המרגש. הבחור מבטיח - ובהחלט מקיים. 

 

37

 

22

 

24

 

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי - "שי הצלם וליאל בת זוגו היו פשוט צוות החלומות. יצאו לנו תמונות מושלמות ביום הכי חם של השנה, שיהוו מזכרת מדהימה".

  

35

 

באחד מימי הקיץ של אוגוסט קבע עילי סשן גלישה בים עם הדר, שכלל גם את האחים משני הצדדים. אך רצה הגורל והים היה סוער במיוחד באותו היום. הדר קיבלה רגליים קרות והחליטה לצאת.

 

אחרי מסע שכנועים נעתרה וחזרה פנימה. בהזדמנות הראשונה שהייתה לו הוציא עילי טבעת צדף מכיסו וביקש את ידה. תשובתה של הדר הייתה: "מה?!", והיא מיהרה לתפוס גל, מה שלא עלה ממש בהצלחה. 

  

30

 

23

 

33

 

15

 

16

 

מחוץ לים כבר חיכו האחים עם שמפניה ועם טבעת אמיתית. לאחר שהדר בלעה מעט מים, היא סוף סוף אמרה את ה"כן" שכולם חיכו לו. 

  

14

 

17

 

18

 

19

 

20

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו 11 חודשים. לבני הזוג היה מובן מאליו שהאירוע יתקיים על החוף, והם כבר היו מכוונים עם חברת הפקות שתקתקה הכל, עד לפרט הקטן ביותר. 

  

32

 

11

 

21

 

בלטו במיוחדלוקיישן: על הים - "דותן ושרון המנהלים נתנו שירות יוצא דופן ונענו לכל הבקשות, גם המורכבות ביותר, כמו להגיע בסירה מהים לחופה. הם עשו זאת באהבה רבה ואנחנו מעריכים את זה מאוד".

 

10

 

הם מספרים שהחתונה הייתה מעין מיקס של אופי בני הזוג: עילי המושבניק הגולש שמעדיף פשטות, והדר שאוהבת שהכל מוקפד ואלגנטי. זה עובד פשוט מושלם. 

  

9

 

4

 

7

 

8

 

29

 

5

 

6

 

12

 

13

 

העיצוב בסטייל האיטלקי הנון שלאנטי התכתב היטב עם הים הבוהק שברקע, והחגיגה הייתה מלאת אושר ויופי - בדיוק כפי שהשניים חלמו. קסום ומדויק.

 

26

 

28

 

3

  

1

 

2

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: שי אשכנזי 

מקום האירוע: על הים

שמלה: ג’וליה וינו ואלון ליבנה

חליפת חתן: באמוס סקוור

הפקה: Fine Production

עיצוב האירוע: Odemevents

קייטרינג: ארז וחנן

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: עידן אריס

בר: לומינר

צילום וידאו: חיים אזרן

איפור: chen elkabetz

עיצוב שיער: roui jhan

טבעות: אירוסין eti yifrach נישואין anat kastro

נעלי כלה: lafayette italy

נעלי חתן: steve madden

תכשיטים: פנינים שהן ירושה משפחתית

הזמנות/מיתוג: Free print

עורך טקס: הרב עמיהוד סולמון

חוויות: סקסופון - DJ Darko

מאת:כלות אורבניות