יוקרה וסטייל בלב הטבע: החתונה של הדר ומתן

26.10.21

הסיפור של הדר ומתן הוא ליטרלי סיפור של הגירל נקסט דור שמתאהבת בבחור שגר ממש במורד הרחוב, רק שהפעם יש לנו טוויסט: המפגש התרחש שנים אחרי תקופת המגורים בשכנות, וקרה בכלל בזכות מאץ' מוצלח בטינדר.

 

31

 

22

 

21

 

33

 

29

 

כן, בני הזוג שמתארחים אצלנו היום התגוררו במשך כל הילדות באותו היישוב, ובחלק מהשנים אפילו באותו הרחוב, אך מעולם לא נפגשו. בסופו של דבר, אפליקציית ההיכרויות היא שחיברה ביניהם - וכפי שעיניכן רואות, ההצלחה הייתה מסחררת. 

  

10

 

30

 

3

 

2

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה באותו המקום בו נפגשו לראשונה ביפו, מה שהיווה סגירת מעגל כיפית ואינטימית. שנתיים חלפו מאז אותו ערב יפואי קסום ועד לחתונה, כשהקורונה נכנסה לתמונה במהלך התקופה וגרמה לשינויים ותזוזות בתוכניות. 

  

5

 

6

 

34

 

7

 

32

 

20

 

בהתחלה רצו בני הזוג לקיים את האירוע בגן אירועים, מבלי להיעזר בשירותי הפקה. אך מהרגע שהמגיפה החלה להשפיע על עולם החתונות הבינו שהדבר לא יתאפשר בתזמון שרצו, והם החליטו לקחת מפיקה.

 

בזכות ההחלטה הזו הם מצאו את חוות דרך ארץ, לוקיישן שמספק חוויה של חתונת בטבע, עם שפע פרחים פורחים וציפורים מצייצות, אך גם עם כל הפסיליטיז של מקום מסודר.  

 

28

 

25

 

26

 

27

  

23

 

הקונספט שהלכו עליו היה בהתאם - מחובר לאווירה הטבעית שמסביב, אך באותה נשימה גם בווייב שמשדר פיין ולאקז'רי. פלטת הצבעים ממנה נגזרו האלמנטים העיצוביים כללה צבעי אדמה וגוונים טבעיים, שהתכתבו עם הצמחיה האותנטית שמסביב. התוצאה מהממת. 

  

19

 

17

 

18

 

15

 

12

 

הטיפ של בני הזוג לזוגות שמתכננים את חתונתם הוא פשוט: לקחת מפיק או מפיקה שיורידו מכן את כאב הראש של התכנון. "האירוע הזה מלווה בהרבה לחץ", הם אומרים, "ברגע שלוקחים מפיקה, מצליחים ליהנות ממנו לגמרי!". אם זה מדבר אליכן - בהחלט שווה לשקול. 

  

16

 

14

 

13

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

מקום האירוע: חוות דרך ארץ

מוסיקה: אלפא - עמית אגמי

צילום וידאו: אביב וטלי

עיצוב האירוע: בריידזילה

איפור ושיער: כפיר גולדשטיין

מתנות לאורחים: המרקחה

חליפת חתן: דיפלומט

צילום סטילס: שחר ממן

+ קרדיטים נוספים

הפקה: מוריה גרטי

קייטרינג: עץ השדה

בר: פיקוק

שמלה: ודין מרגולין

טבעות: דימור

נעלי כלה: Shoez

נעלי חתן: טימברלנד

תכשיטים: אימפרס

הזמנות/מיתוג: הרעיון של החתן והכלה, ביצוע בעזרת חבר מעצב גרפי - דין נוימן

עורך טקס: הרב חנוך חלמיש

DIY: מתנות לנשים

מתופפים: אדם והמתופפים

מאת:כלות אורבניות