חלום בעונת המעבר: החתונה היפה של הדר וגל

30.03.22

 

אם כבר חתונת צהריים מוארת ושמחה, אז למה שלא להפוך אותה להכי צבעונית שרק אפשר? החתונה של הדר וגל התקיימה בעונת מעבר, עם מזג אוויר נעים במיוחד ואווירה שמכניסה לנו המון סאנשיין ישירות ללב. 

 

1

 

2

 

סיפור האהבה של בני הזוג החל בבירת הנגב, אליה הגיעו השניים כדי ללמוד כלכלה. הם התראו מדי פעם בשיעורים, אבל לאף אחד מהם לא היה אומץ לעשות את הצעד הראשון, עד שנפגשו במסיבת סטודנטים… הדר עשתה את המוב הראשון, וכשהשניים רקדו יחד כבר היה ברור שיש כאן קליק רציני למדי. 

 

בלט במיוחדאיפור: אלי חורי - "אלי היה מאפר וקואוצ'ר בו זמנית. הוא נתן לי את ההרגשה הכי מדהימה שיש, עוד הרבה לפני החתונה".

 

4

 

6

 

הם יצאו שנתיים, עברו לגור יחדיו בבאר שבע ולאחר מכן עברו לתל אביב לשנה נוספת, שבסופה - הצעת נישואין. ההצעה התרחשה בשיא הקורונה, בין הסגרים. הדר שמה לב למשהו חשוד בהתנהגות של גל, וכשהציע שילכו לים בשקיעה כבר היה לה לחלוטין ברור במה מדובר. 

 

הם עצרו בגן העצמאות, בנקודה שהשקיפה לים, ואחרי שיחה על כל מה שעברו יחדיו, כרע גל ברך והמומנט היה מרגש במיוחד.  

 

8

 

בלטו במיוחדצילום סטילס: ידין חסון, צילום וידאו: תמיר ישעיהו - "הם היו מדהימים באווירה שהשרו, שימחו אותנו כל כך בכל היום הזה והעבודה שלהם הייתה מקצועית ללא כל פגם".

  

9

 

התאריך הראשוני נקבע למרץ בלוקיישן החלומי הגבעה, והשניים סגרו גם די.ג'יי. אבל מהרגע הזה, חתונות החלו להתבטל והוחלט להזיז את התאריך לתקופה שבה הקורונה אמורה לדעוך, הבונוס - אפשרות לחתונת שישי צהריים מהממת! 

 

10

 

11

 

12

 

מיד אחרי הדחייה החלו לסגור עם כל שאר נותני השירותים האחרים, והם מספרים שנעזרו ביריד שלנו, בבלוג, ובקבוצה הסודית. יש לנו ממש הרגשה שבני משפחה מתחתנים לנו פה:)

 

13

 

14

 

15

 

16

 

הקונספט העיצובי היה שמח ומלא צבעים, והאורחים התבקשו להגיע באאוטפיט הכי צבעוני שאפשר, וגם שילובי הפרחים תאמו לאירוע צהריים ססגוני וכיפי במיוחד.

 

17

 

18

 

18א

 

20

 

22

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "חשוב להבין שזה יום אחד שכל כולו מוקדש לחגיגה ענקית של הזוגיות שלכם - עזבו הכל, תנו לאנשים מסביבכם לטפל בעניינים הלוגיסטיים ובניהול אירוע ופשוט תשתחררו. תרקדו כמו שלא רקדתם אף פעם, תקפצו בלי הפסקה, תחייכו, תשמחו ותצחקו, כי אלה רגעים של פעם אחת בחיים, וזה הזיכרון הכי מתוק שיש". 

  

23

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 443

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: הגבעה

צילום וידאו: תמיר ישעיהו

איפור: אלי חורי

עיצוב שיער: שני שוסטר

תכשיטים: דנה מנצור

חליפת חתן: באמוס סקוור

+ קרדיטים נוספים
ניהול אירוע: גל זינגר

עיצוב האירוע: נטשה - מטעם הגבעה

קייטרינג: עץ השדה

מוסיקה: עדידור 

 בר: בר מקומי - הגבעה

שמלה: חגית כסיף

טבעות: הוד והדר - אבן גבירול

נעלי כלה: אדיס

נעלי חתן: מלכן - ירושלים

הזמנות/מיתוג: דפוס דנה

עורך טקס: צוהר - אבי שיש

מתנות לאורחים: חלות לשבת

מעצבת אוברול: שי רוזנשטוק 

 
מאת:כלות אורבניות