2 מסורות, חגיגה יפהפייה אחת: החתונה של רובינה וגיא

25.07.23

אוי, כמה שאנחנו אוהבות לאב סטוריז מיוחדים ויפים! כאלה שמייצרים חיבורים בין תרבויות ומצליחים לשמור על האותנטיות והיופי של כל אחת מהן, מה שמזכיר שכולנו בסופו של דבר רוצים את אותו הדבר: למצוא מישהו שאוהב אותנו, אז ווי אר. 

  1 62

 

2 47

 

3 49

 

הסיפור של רובינה וגיא יקסום בטוח גם לכל מי שנמצאת בימים אלה בלונג דיסטנס ריליישנשיפ, כי תמיד כיף לראות זוג שזה עבד לו, וצלח את האתגר של שימור יחסים גם כשכל צד נמצא ביבשת אחרת. 

 

4 44

 

5 34

 

6 26

 

אז בלי הקדמות נוספות, הכירו את הזוג המקסים שלנו להיום: רובינה וגיא. השניים נפגשו לפני שש שנים, כשרובינה הגיעה לתל אביב לטיול עם חברה, וכבר בלילה הראשון הכירה בבר את גיא. במהלך שלושת השבועות בהם שהתה בישראל נפגשו השניים מדי ערב. לאחר ששבה לגרמניה, בה התגוררה, דיברו השניים בכל יום בטלפון. 

 

7 22

 

8 18

 

9 16

 

לאחר כמה חודשים שכאלה, הגיעה רובינה לשהות של סמסטר בחיפה במסגרת לימודיה, ואז ביססו השניים את מערכת היחסים ונפגשו בכל וויקאנד. גם כששבה לגרמניה הקפידו בני הזוג להיפגש בכל חודשיים-שלושה, וב-2020 החליטו סוף סוף לעבור לגור יחדיו בשוויץ, שם קיבלה רובינה הצעת עבודה. 

 

10 11

 

11 9

 

12 6

 

הצעת הנישואין הגיעה שנתיים אחר מכן. גיא הרומנטיקן הפתיע את רובינה בבית, עם המון נרות, פרחים וטבעת יפה אחת. 

 

13 8

 

בלט במיוחדלוקיישן: הגלריה - "היו זמינים ונתנו מענה בכל זמן. באירוע עצמו התעלו מעל כל הציפיות, האוכל היה מושלם, האווירה הייתה מדהימה. עד היום אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות".

 

15 9

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. לגיא היה חשוב לקיים את הטקס בישראל, עם החברים ובני המשפחה. בני הזוג הלכו על אירוע אינטימי בגלריה, ואת הלוקיישן עיצבו בקונספט רומנטי-כפרי, בפלטת צבעים פסטלית. כלי עץ שבחרו השתלבו מהמם עם השולחנות של המקום, לצד פמוטי כסף שנתנו נגיעה קלאסית וראנרים של בדי שיפון בצבע ורוד עתיק שהוסיפו עוד לוייב הרומנטי.

 

17 4

 

בלטה במיוחדעיצוב: Natasha's Floral Design - "היא הייתה מהממת! מהרגע הראשון קלטה את הוייב שלנו ועזרה וכיוונה אותנו עד שיצרנו את האירוע המדויק והמושלם שלנו".

 

18 8

 

רובינה לבשה בתחילת האירוע סארי מסורתי, שנתפר בהודו. על פי המסורת ההינדית, כלות לובשות אדום, צבע המסמל מזל טוב והצלחה. גם שאר התכשיטים שענדה יובאו מהודו, והאירוע כולו שילב את שתי המסורות באופן המקסים ביותר שניתן להעלות על הדעת. 

 

19 5

 

20 4

 

21 4

 

22 7

 

23 4

 

אז אחרי ההפי אנד, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לתכנן את הכל בצורה טובה ולא להשאיר דברים לרגע האחרון, ולסגור ספקים שמבינים אתכם ואת הוייב שלכם". בהחלט עצות חשובות. 

 

24 1

 

25 2

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 135

מקום האירוע: הגלריה בית לאירועים

עיצוב האירוע: Natasha's Floral Design

מקום התארגנות: מלון בוטיק אדוה

צילום וידאו וסטילס: סשה קוזלוב

הפקה: חברת Together של הגלריה

 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עץ השדה

מוסיקה: פרץ גלאס

שמלה: בעבודת יד מהודו - Femina Lehenga House

איפור ושיער: נועם כהן

נעליים: חנות פקיסטנית בפרנקפורט, גרמניה

תכשיטים: Indiatrend

הזמנות/מיתוג: עיצוב עצמי 

חליפת חתן: מגרמניה - Suit Supply

עורך טקס: יובל חץ

חוויות: בר קוקטיילים

 

מאת:כלות אורבניות