צבעוניות טבעית עם טאצ' שובב: החתונה המתוקה של גילי ונמרוד

13.02.20

תכנון חתונה יכול וצריך להיות סופר מהנה. אבל לעתים, לבני הזוג יש אורח חיים עמוס שמצריך המון עזרה מבחוץ. אז איך מרימים חתונה קסומה כשאתם זוג מהנדסי בניין סופר עסוקים שנמצאים בשטח כל היום? תשאלו את גילי ונמרוד.

 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
השניים הכירה כשלמדו יחד במכינה לטכניון. אחר כך מצאו את עצמם לומדים ביחד הנדסת בניין ובמשך ארבע שנים עברו את התואר התובעני יחדיו, כשהם מהווים זה לזו מערכת תמיכה מושלמת - שכן הם ידעו בדיוק מה השני עובר.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הגיעה בסופו של יום לימודים בסמסטר קיץ, נמרוד אסף את גילי והשניים נסעו לחוף דור, מקום בילו בו בעבר עם חברים ומצאו בו קסם מיוחד. בלי הכנות מיוחדות, נמרוד כרע ברך והציע. הכי טבעי, הכי מושלם והכי הפתעה ענקית לגילי.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
השניים ידעו שעיסוק בתכנון חתונה לא נמצא בקלפים שלהם והיה להם חשוב שלא לסבול מהתהליך ולהפוך אותו למטלה מעיקה. הם החליטו לקחת מפיקים ואחרי תקופה של חיפושים, מצאו את החיבור המושלם עם צמד מפיקים שלגמרי הבינו מה הם רוצים, עירבו אותם בכל ההחלטות, אבל היו האוזניים והעיניים שלהם בשטח.

gallery 13
gallery 13

אחד שבלט במיוחד:"הצמד מאחורי זגוני גולץ ו-VAZI VAZI הן פשוט כישרון אדיר. הן לא ויתרו על שום פרט וגרמו למקום להיראות מיוחד וקסום. קיבלנו בזכותן המון מחמאות."

gallery 13
gallery 13


הם עמדו להינשא במקום אחר ולבסוף, ארבע חודשים לפני התאריך המיועד, הוא ירד מהפרק מבחינתם. גם כאן, נחלצו המפיקים לעזרה וסידרו להם פגישה במצפה טל הקסום. עוד באותו יום הם שריינו את המקום. 


gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17

 

לגבי עיצוב, גילי מודה שהייתה מעט אבודה, אבל היא ידעה שפרחים הם פחות הכיוון שלה. מעצבות האירוע הבינו שגילי היא בחורה של גוונים טבעיים והפלטה הרגועה שנבחרה באה לידי ביטוי בבדים, בטקסטורות ובצמחים שנבחרו לקשט את חתונת השטח היפה הזו. טאצ' צבעוני של קיוסק עמוס ממתקים העניק איזון מושלם ומלא שמחת חיים לוייב הכפרי ששלט בעיצוב.

 

gallery 20
gallery 20
gallery 20
gallery 20
העצה הכי טובה שגילי ונמרוד יכולים לתת לזוגות בשלבי התכנון היא להקיף את עצמם באנשים שיפרגנו, ייעצו, יתמכו ויכילו - כי זה מה שיעשה את כל ההבדל בין תקופת תכנונים קשה ומלאת מתח, לבין תהליך מרגש ונפלא.

 

gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25
קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: LUZ
עיצוב האירוע: זגוני גולץ
שמלה: ליהי הוד

מיתוג: VAZI VAZI

הפקה: אבר אפטר - טל רשף וזמיר תבור

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: מצפה טל

קייטרינג: עמרי מגל
מוסיקה: עדידור

בר: C-bar

איפור: שירי ניסן

עיצוב שיער: אריאל דרימר

טבעות ותכשיטים: מ.י מילר תכשיטים

חליפה ונעלי חתן: רוברטו

תכשיטים: מ.י מילר תכשיטים

עורך טקס: דביר בנדק

מתנות לאורחים: שפיריות עם אות יפנית

 

 
 
מאת:כלות אורבניות