אורבניות קולית ונוף לים: החתונה של גילי ועדן

האוטובוס שיוצא מאזור המרכז לבאר שבע ביום ראשון בבוקר הוא תמיד צפוף ומלא בחיילים שעושים את דרכם לבסיס, באווירת שביזות יום א'. לא בדיוק הלוקיישן הכי רומנטי בפלנטה. ובכל זאת, במקרה של גילי ועדן שמתארחים בבלוג שלנו היום, זה המקום שבו הכל התחיל. והפרחים - לאגד.

 

gallery 19 4

 

gallery 18 3

 

gallery 28 2

 

gallery 11 5

 

שניהם היו בדרכם למחנה נתן בבאר שבע, בו נאספים חיילים כדי להמשיך את המסע דרומה, כל אחד למקום בו הוא משרת. גילי חדת העין קלטה את עדן כשעלה על האוטובוס והחליטה להתחיל איתו. אבל כשהגיעו לבאר שבע הוא נעלם מן העין. למרבה המזל, היא נתקלה בידיד שמכיר אותו וחיבר ביניהם בפייס. מפה לשם, עברו להן שבע וחצי שנים של זוגיות מאושרת. 

 

gallery 16 5

 

gallery 13 5

 

gallery 37 2

 

gallery 36 2

 

בשונה ממקום ההיכרות, מקום ההצעה הוא דווקא כן אחד המקומות הרומנטיים בפלנטה - טוסקנה שבאיטליה. גילי ועדן הגיעו לשם סביב אירוע משפחתי, כשטסו עם כל משפחתה של גילי לחגוג 60 לאביה. עדן ניצל את ההזדמנות, ובאזור פסטורלי מושלם כרע ברך והפתיע לחלוטין את גילי המאושרת.  

   

gallery 2 7

 

gallery 3 6

 

gallery 4 6

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו שנה וחודש. חודשיים אחרי שהתארסו הכל כבר היה סגור, ותאריך החתונה נקבע ליוני. הגבלות הקורונה גרמו לדחיה של האירוע לספטמבר, אבל אז החל דיבור על סגר כללי. בזכות תושייה של המפיק זמיר תבור הצליחו בני הזוג להקדים את החתונה, שהתקיימה בסופו של דבר בהתאם לתוכניות, ואפילו בתאריך בעל משמעות מיוחדת - יום ההולדת של עדן.

 gallery 29 2

 

gallery 30 2

 

ובואו נדבר שניה על הסטייל ההורס של הכלה שלנו! גילי הלכה על שמלה קלאסית מסאטן לבן, שבמקור עוצבה כשמלה מנומרת, אבל המעצב הסכים לייצר אותה במיוחד בלבן, לאחר שגילי התאהבה קשות בגזרה. על האיפור-שיער המהמם אחראית נועה לוי, שיצרה לוק מלא שיק המתאים בול לאישיות הקולית של גילי.

 

gallery 33 2

  

gallery 32 2

 

gallery 9 6

 

gallery 10 5

 

יחד עם המעצבת קים ביולו בחרו השניים בקו עיצובי עדין ונקי לאירוע, שכלל גיבסוניות עדינות, פרחים לבנים קלאסיים ועלים ירוקים. לוק קליל שמשאיר גם הרבה מקום ליופי הקסום ולנוף המטריף בלוקיישן בו התקיימה החתונה, בית על הים

 

MM1 2736

 

MoranMayan 2 19

 

MoranMayan 2 23

 

MoranMayan 2 15

 

MoranMayan 2 52

 

גילי מספרת שאחת ההחלטות הטובות שעשתה היא להקיף את עצמה ביום החתונה באנשים האהובים עליה ביותר, וביום המאושר שלה ליוו אותה החברות הכי טובות, אימה ואחיותיה. היא ממליצה לכן לעשות את אותו הדבר ולמצוא את האנשים שיעשו לכן כיף, ירגיעו אתכן ויהיו שם בשבילכן לכל שטות הכי קטנה. 

   gallery 9 5

 

gallery 35 2

 

MoranMayan 2 206

 

MoranMayan 4 38

 gallery 26 3

 

מה הטיפ של שני בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן קודם כל לקחת את הזמן, ולהבין מה אתם באמת באמת רוצים. מלבד זאת, הם מציינים שבעיניהם כדאי מאוד בתקופה זו לקחת מפיק לארגון החתונה. גילי מספרת שהוא תרם מאוד לאווירה הרגועה, וחסך לבני הזוג את הלחצים הכרוכים בארגון חתונה, במיוחד בימים אלה. 

  

gallery 7 5

  

gallery 23 4

 

gallery 6 6

 gallery 5 6

 
gallery 34 2

 

gallery 20 5

 

galle 1 5

 galle 3 5

 galle 4 5 

 קרדיטים:

מספר אורחים: 130

מקום האירוע: בית על הים

צילום סטילס: מורן מעיין

איפור ושיער: נולי - נועה לוי

עיצוב האירוע: קים ביולו

הפקה: זמיר תבור

חוויות: קעקועים עם תמונות בני הזוג והכלבה שלהם של tattooit

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: musica plus

בר: Duck face

צילום וידאו: תומר פוקס

שמלה: עידן לרוס

נעלי כלה: Aldo

חליפה ונעלי חתן: Ella suits

תכשיטים: רובי סטאר

הזמנות/מיתוג: תם שטרן

עורך טקס: יהודה דוד, אבא של עדן

מקום התארגנות: הלוי 16

מאת:כלות אורבניות