מסיבת יער שכולה אהבה: החתונה הייחודית של גיל ורוני

09.01.20

לכל חתונה יש את הסטייל שלה, אבל כשבני הזוג מחליטים לקחת דברים לידיים ולהיות מעורבים במאת האחוזים בכל היבט בארגון האירוע שלהם - אתן יכולות להיות בטוחות שהתוצר הסופי יהיה אירוע מיוחד במינו. ממש כמו החתונה של גיל ורוני.

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הם נפגשו באילת, גיל בילתה עם חברות ורוני, הברמן, פלרטט איתה. היא שלחה לו הצעה חברות בפייסבוק ומשם הכל היסטוריה. מהדייט הראשון שלהם השניים הפכו לבלתי נפרדים ועשרה חודשים לייטר עברו לגור יחד. לאחר ארבע שנות זוגיות, החליטו להתחתן.

 

gallery 6

אחד שבלט במיוחד:"אאוריקה עיצבה את השמלה והאוברול שלי. היא אישה מדהימה שגרמה לי להנות מהתהליך מהרגע הראשון, זרמה איתי על כל דבר שרציתי, ויצרה לי את בגד חלומותיי."

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
הצעת הנישואין התרחשה ביום הולדתה של גיל. רוני הפתיע אותה בטיסה לרומא אבל הרגע המרגש דווקא לא התרחש ביעד הרומנטי. בבוקר הטיסה רוני הציעה לגיל לצאת לטיול עם יהודית, כלבתם המשותפת, בשמורה ליד ביתם כדי לבדוק את המצלמה החדשה שקנו. גיל, נטולת איפור ובבגדי עבודה, יצאה עמו לטיול כשבאמצע הדרך רוני החליט "לבדוק את החצובה", כרע ברך ושלף טבעת. גיל ההמומה נענתה בחיוב כמובן, והשניים חגגו את האירוסין בחופשה רומנטית ברומא!

gallery 12
gallery 12
gallery 12
gallery 12
gallery 12

 

הם תכננו את החתונה במשך תשעה חודשים והיו נחושים להרים אירוע שירגיש לגמרי שלהם, ולא כזה שהם ירגישו בו כמו אורחים. לכן השניים החליטו לקחת פיקוד על העיצוב ולהיות הכי Hands On. מאחר והתחתנו ביער, היה להם אקסטרה חשוב לשמור על עיצוב טבעי ומינימליסטי.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
הם עשו רשימה מסודרת של כל מה שצריך, חילקו מטלות ויצאו לדרך. הם אספו גזעים, שתלו סוקולנטים, צבעו רפסודות, שכרו כלים עתיקים, עטפו צנצנות ביוטה ויצרו עוד המון פרויקטים של DIY שקצרה היריעה מלפרט. גיל ורוני שניהם היו מעורבים בכל פרט קטן בחתונה ואף בנו יחד טקס ייחודי עם אחיו של רוני שגם חיתן אותם.


gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 27


gallery 27
השילוב הזה, בין הטבע הקסום, לאורחים שהיו כולם קרובים במיוחד לזוג, לטקס האינטימי ולפוקוס המובהק על הנאה ואהבה יצר את היום המגניב והמאושר בחייהם של השניים. הטיפ שלהם לזוגות שבדרך? להיות מעורבים יחד בתהליך ולהנות מהדרך כי בסופה, מחכה לכם סיפוק עצום.

gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
gallery 27
קרדיטים:

צילום סטילס: מתן כצמן - מוסיקה פלוס
שמלה ואוברול: אאוריקה
מוסיקה: רוי אסייג מוסיקה פלוס
חליפת חתן: באמוס סקוור

הפקה מיתוג ועיצוב : החתן והכלה

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: צל הדומים

קייטרינג: עץ השדה

בר:דרים בר

צילום וידאו: איגור מויסטובי 

איפור ושיער: שי הללי

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: יושו - נעלי ריקוד, כלה וערב 

נעלי חתן: אדידס

מגנטים: Just Smile

חוויות: למה כובע - כובעים לאירועים

DIY: עיצוב שולחנות, עיצוב כניסה, עיצוב חופה ושביל חופה
עורך טקס: גל פרוידנטל (אח החתן)

מאת:כלות אורבניות