זה התחיל בזר חמניות: החתונה של גאיה ותומר

16.04.23

אנחנו אוהבות סיפורי אהבה שיש להם קצב משלהם, כאלה שמתחילים לאט-לאט, עד לשלב שבו שני הצדדים מבינים שאין טעם להתכחש ללהבה שבוערת ביניהם. כך החל סיפורם של גאיה ותומר, אורחי הבלוג שלנו להיום.

 

1

 

2

 

השניים למדו יחד לתואר ראשון במשפטים אך לא ממש החליפו ביניהם מילה עד לשנה הרביעית והאחרונה, בה לקחו את אותו סמינריון. גאיה בהחלט נכנסה לרדאר של תומר, והוא ניסה להתחיל איתה מספר פעמים ללא הצלחה, אבל לא ויתר.

 3

 

4

 

בתקופת הסגר הראשון של הקורונה גרו השניים לא רחוק זה מזו, והחלו להתקרב. בהתחלה כידידים ולבסוף - ולאחר חיזורים רבים - כזוג. מה ששכנע את גאיה סופית היה זר חמניות ששלח תומר, שכלל פתק עם המילים "extra mile", שהיוו הבטחה לכך שהוא תמיד יהיה מוכן לעשות את הצעד הנוסף בשבילה. 

 

5

 

6

 

אותו זר חמניות, אגב, היווה השראה לסטייל העיצובי של האירוע כולו, ואפילו זכה למקום של כבוד בהזמנה לחתונה, כמעין הבטחה תמידית פוראבר אנד אבר. כה מהמם. 

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה בפעם הראשונה שטסו השניים לחו"ל, מה שקרה אחרי שנתיים של זוגיות (ותודה לך, קורונה). כשהגיעו השניים לרומא הרומנטית, גאיה העייפה והרעבה התחננה שיצאו לחפש משהו לאכול. לעומת זאת, תומר התמהמה, החליף בגדים וסידר את השיער (מה שרק עיצבן עוד יותר את בת זוגו הרעבה).

 

9

 

10

 

מיד כשיצאו לרחוב, תומר לא התאפק ושלף את הטבעת. גאיה הייתה כל כך בשוק שלא הצליחה להגיב. תומר הסביר שלא רצה לחכות עוד רגע נוסף כדי להתחיל לחגוג את האירוסין, וחגיגות היו שם אינדיד!

 

11

 

12

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג החלו את ההכנות בבחירת לוקיישן, ודי מהר נדלקו על מערבה. היה זה המקום הראשון שהלכו לראות - וגם האחרון. השניים לקחו את שלבי התכנון די בקלילות, ורוב הספקים שבחרו היו הראשונים (וחלקם אף היחידים) שפגשו: הלוקיישן, הצלמים, הדיג'יי ואפילו השמלה המהממת של לומינרי.

 

13

 

14

 

הקונספט העיצובי, כאמור, סבב סביב פרחים בגוונים צהובים, כרפרנס לאותו זר ראשון וסמלי במערכת היחסים, והבסטי של גאיה איירה עבור השניים את ההזמנות והתפריטים. 

 

15

 

16

 

השניים מספרים שמה שדרש מבחינתם את מלוא הזמן וההשקעה הוא תכנון הטקס. בני הזוג רצו חופה חילונית שתתמקד בהם ובקשר המיוחד שלהם. כל אחד מהם בחר הורה וחבר שיברכו, והשניים הקריאו זו לזה ברכה, מה שהפך את הטקס כולו למרגש אפילו יותר.

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? ממש פשוט וממש חכם: "לבחור על מה שווה להילחם ועל מה עדיף להתפשר. לנו זה חסך לנו הרבה ויכוחים". 

 

17

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 420

צילום וידאו וסטילס: לוז

מקום האירוע: מערבה

שמלה: לומינרי

מוסיקה: עומר ארליכמן - אלפא מיוזיק

חליפת חתן: באמוס כיכר המדינה

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: עדן אדרי

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: חנה קריבושי

עורך טקס: אבי בוסקילה

חוויות: הופעה של איתי לוי

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)