חופת שקיעה והמון דיטיילז שובי לב: החתונה של גליה ותומר

23.09.21

אנחנו תמיד נהנות במיוחד לראות כאן לאב סטוריז שהתחילו משידוך ממש מוצלח. בעינינו, לדעת ששני אנשים הם הפרפרקט פיט זה סוג של אמנות, וכשזה מצליח, זה ממש כמו להתבונן בקסם בעודו מתרחש. 

 

33

 

9

 

32

 

גליה ותומר החמודים שמתארחים היום אצלנו בבלוג נפגשו בשידוך שכזה, אותו הגתה בת דודתה של גליה, שעבדה עם תומר באותה החברה. בת הדודה אמנם חשבה על הרעיון, היא הייתה גם די סקפטית: גליה הייתה סטודנטית בבאר שבע, ותומר היה רווק תל אביבי שלא אוהב לנסוע רחוק…

  

10

 

11

 

12

 

אז הנתונים ההתחלתיים לא היו אידיאליים אבל למרבה המזל, שני בני הזוג אוהבים מאוד את המשדכת וסמכו עליה בעיניים עצומות. אחרי דייט ראשון מוצלח, תומר טס לחודש, אבל זה לא הפריע לקשר להתפתח ולפרוח. כי כשזה זה, זה פשוט זה.

  

4

 

30

 

29

 

הצעת הנישואין התרחשה בתקופה שבה גליה עבדה כבייביסיטר. באחד הימים, המשפחה אצלה עבדה הודיעה שיש אצלהם בדירה הצפה, אז הם לקחו airbnb בפלורנטין, וביקשו שתגיע לשם. מובן שהכל היה מתוכנן מראש עם תומר. 

 

בשעת שקיעה, הגיעה גליה לדירת הגג בפלורנטין, וחיכתה לה הפתעה - שביל של נרות ופרחים, ותומר - עם הטבעת שחלמה עליה.

 

28

 

23

 

26

 

מאז ההצעה ועד לחתונה חלפו 10 חודשים. הכל קרה בתקופה שבה מגיפת הקורונה עדיין הייתה ברקע, ובני הזוג היו די אמיצים. בדצמבר הם זרקו תאריך למאי, וקיוו שיהיה טוב. 

 

ובדרך קסם, הכל פשוט הסתדר. במקביל להגבלות קורונה קלות, והרבה חשש לאור מבצע 'שומר החומות', החתונה של השניים התקיימה כמתוכנן. בני הזוג מספרים שהשתדלו לשמור על אופטימיות לאורך כל התקופה, ולקחת הכל בחיוך.

 

5

 

27

 

24

 

את רוב ההחלטות לגבי האיוונט קיבלו השניים יחדיו, אבל גם חילקו ביניהם את המשימות כדי להקל על העומס. הם מספרים שהיה להם חשוב מאוד לשמור על האותנטיות ועל מי שהם כבני אדם, ושהחתונה תייצג את מה שהם אוהבים.

  

6

 

7

 

לכן, הם הקפידו על יצירת פרטים קטנים שהם רק שלהם. למשל, כל אורח קיבל ביציאה מהאירוע עוגיית שוקולד צ'יפס ענקית באריזה ממותגת אישית, בנוסף, באירוע חולקו מצלמות חד פעמיות לאורחים כדי שיתעדו את האירוע מהזווית שלהם, ובמקום ספר האורחים המסורתי, האורחים כתבו את הברכות שלהם על קוביות ג'ינגה מעץ. 

  

25

 

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "היה קליק מהרגע הראשון. הוא ידע להסביר הכל וניהל את היום הזה בצורה מושלמת, באווירה טובה ובמקצועיות. התמונות מדברות בעד עצמן. כולם ביקשו את השם שלו".

  

13

 

31

 

ועוד נקודה שהייתה חשובה במיוחד לגליה ותומר - הנוכחות של הכלב ברי המהמם בצילומים. זו הייתה אופרציה מורכבת למדי, שכללה הסעה של הכלב למלון שבזיכרון יעקב, אבל התוצאה היא תמונות מקסימות של ברי בבוקר האירוע. פרייסלס.

  

3

 

2

 

בלטה במיוחדעיצוב: מיכל וולצ'וק - "מיכל הבינה בדיוק מה אנחנו רוצים, אפילו יותר טוב ממה שידענו להסביר. שחררנו לגמרי ונתנו לה לעבוד, וכשהגענו לאולם פשוט התאהבנו בכל מה שהיא עשתה. ידי זהב".

 

החתונה התקיימה באסרו חג שבועות, כשהקונספט כלל ים, חופת שקיעה, המון לבן לצד צבעוניות עדינה של פרחים וסלי קש טבעיים.

לבני הזוג היה חשוב מאוד לקיים טקס שמצד אחד שומר על רוח המסורת ומצד שני שיהיה מעניין וידבר אליהם. הם ביקשו מקרוב משפחה של הכלה שיערוך את הטקס שיצא צנוע, מרגש ואישי מאוד. 

 

17

 

15

 

18

 

22

 

ומה של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "תקשורת זה חשוב, גם גמישות. והעיקר - לא לשכוח ליהנות".

 

20

 

19

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

צילום סטילס: תום סיימון

עיצוב האירוע: מיכל וולצ'וק

תכשיטים: דנה מנצור

שמלה:שמלה ראשונה - בארי, שמלה שניה - כלה קלה

חליפת חתן: באמוס סקוור

 מקום האירוע: קיסר ים

מוסיקה: נאור מרציאנו

+ קרדיטים נוספים

בר: דרך קיסר ים

צילום וידאו: סרג' esser

איפור: הילי יסעור

עיצוב שיער: עדי סומך

טבעות: ישראל ורדי

נעלי כלה: סטיב מאדן, מליסה

נעלי חתן: פליי לונדון

הזמנות/מיתוג: בני הזוג עשו בעזרת חברה. הדפסה ב"דפוס דנה" בדיזנגוף, תל אביב

אקססוריז: קוביות ג'ינגה עליהן האורחים כתבו ברכות, מצלמות חד פעמיות לשימוש האורחים

עורך טקס:  קרוב משפחה 

חוויות: מגנטים - עומר אוחנה

מתנות לאורחים: עוגיות שוקולדצ'יפס ענקיות- שחר וקסלר shushubakery@

קרדיטים נוספים: מלון אלמא, זכרון. לילה לפני, התארגנות, צילומים, לילה אחרי כולל שתי המשפחות

 
מאת:כלות אורבניות