אסקפיזם מושלם: קולקציות הסתיו של גליה להב

19.11.23

אי שם בתחילת אוקטובר, במה שנראה עכשיו כמעט כמו בחיים אחרים, היינו כולנו מלאות ציפייה לקראת שבוע האופנה לכלות שהתקיים בניו-יורק. בכל שנה, בדיוק בתקופה הזו, נחשפות הקולקציות החדשות לעונה הקרובה, ואחד מבתי האופנה שהיינו הכי נרגשות וסקרניות לגביו היה - כמובן - זה של גליה להב

 

Marquise MF קוטור

 

Platine S 2 קוטור

 

אחרי שבועות קשים, ולמרות כל מה שעבר על כולנו, אנחנו שמחות להציג בפניכן את הקולקציות החדשות של בית האופנה, שהוצגו באינטימיות לקניינים במהלך ה-Bridal Fashion Week. השמלות היפות מזכירות לנו את האהבה הגדולה שלנו לאופנה, את היופי והאושר שתפירה משובחת מעבירה בנו, ואת רגעי השמחה שיעברו על הכלות שעתידות ללבוש את הדגמים היפהפיים הללו.

 

Sandy MF גאלה

 

Tulip MF גאלה

 

כבכל עונה, משיקים בבית האופנה של גליה להב שתי קולקציות חדשות: קולקציית קוטור וקולקציית גאלה. העונה, שתיהן חוגגות את הקשר הרגשי של המעצבת לפריז, עיר האהבה. באמצעות תפירה מדויקת עושות השמלות כבוד ליופי האינסופי שצץ בכל פינה בעיר, בהשראה ישירה של אתרים ספציפיים עתירי היסטוריה ומטען תרבותי. 

 

Anica FF גאלה

 

Rita MF גאלה

 

קולקציית הקוטור נקראת  L'ÉTOILE (כוכב), והיא מנציחה את הקסם והעוצמה של פריז תוך שילוב ההיסטוריה המלכותית של שער הניצחון, עם הברק והרומנטיקה הסמלית של צורת הכוכב. 

 

Opera F קוטור

 

Patrice MF 2 קוטור

 

Lafayette F 2 קוטור

 

Blanche B קוטור

 

 כל שמלה בקולקציה עוצבה בשילובי סילואטות ארכיטקטוניות, עיטורים פיסוליים ופרטים מורכבים, המשקפים את ההיסטוריה העשירה, הפאר ומסורת של הוט קוטור.

  

Blanche F קוטור

  

Marquise F 2 קוטור

 

קולקציית הגאלה נקראת LE RÊVE (חלום) וכולה מהווה מסע אל לב הרובע הלטיני של העיר ובו Place Saint Sulpice. הליין הצעיר נראה כולו כמו אגדה פריזיאית רומנטית, הבאה לידי ביטוי בשמלות סאטן נשפכות ודיטיילים מטריפים שמעטרים כל לוק ומטמיעים בכל תפר את הרוח הפואטית של העיר.

 

Meg B גאלה

 

Meg F גאלה

 

Ricky MF גאלה

 

Neta MB גאלה 

הקולקציות החדשות מהוות עבורנו אסקיזם מושלם למקום חלומי, טהור ומלא ביופי, ואנחנו מקוות שעבורכן - הן יתרמו ליצירת רגעים כל כך נדרשים כעת, של אושר מזוקק ובלתי אמצעי. 

 

Elysee Campaign קוטור

 

Emmanuelle S קוטור

 

קרדיטים:

צילום: Philip Gay

דוגמניות: Natalia Sirotina // Louise Mikkelsen

וידאו: Ori Porat

איפור-שיער: Cyril Lanoir

סטיילינג: Abrahamgutierrez

הפקה: Rosana Gonzalo

  

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)