לוק אחד לא מספיק: קולקציית BLANCHE של גליה להב

01.09.22

המעצבת גליה להב תמיד נמצאת עם היד על הדופק בכל מה שקשור למה שכלות רוצות, וגם העונה היא לחלוטין לא מאכזבת. המסקנה החד משמעית שלה מעונת האירועים הנוכחית, היא פשוטה: לוק אחד פשוט אינו מספיק.

 

לכן, בימים אלה בסטודיו משחררים את הדרופ הראשון של קולקציית האונליין הנקראת BLANCHE, שנועדה לתת מענה לכלות החוגגות במשך וויקאנד שלם, ומחפשות יותר משמלה אחת לשלל האירועים סביב היום הגדול. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

השמלות של BLANCHE כוללות אאוטפיטים נועזים, שיקיים ואלגנטיים עבור אלה מכן שמתכננות אירועים חגיגיים ופוטוגניים, שיתפקדו כפרומו מתמשך לאירוע המיוחל. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

טווח המחירים לרכישת שמלה אונליין באתר של גליה להב נע בין 6,370 ל-10,700 ש"ח, כאשר תפירת הקוטור והמסורת של בית האופנה ניכרים היטב בכל שמלה. השמלות נתפרות לפי הזמנה מהחומרים האיכותיים ביותר והקולקציה כולה משלבת סטייל ואלגנטיות עם גזרות נצחיות, בשילוב טוויסט ייחודי שמעצים כל אחד מהלוקים. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

טביעת היד של הסטודיו ניכרת בשמלות, אך בשונה מהסטייל הנסיכתי והגדול מהחיים המאפיין אותו, הפעם הכיוונים העיצוביים הם נקיים, חלקים ומינימליסטיים יותר. בעינינו, כל שמלה יכולה לחלוטין גם לשמש כשמלה ראשונה ויחידה לכלות המחפשות אווירה קלאסית ונקייה, אך עדיין בלתי נשכחת. 

 

בין השמלות אהבנו במיוחד את שמלת מוניקה שכוללת וואן שולדר, וולנים עדינים ושסע עמוק, ואת שמלת מרילין - המרפררת כמובן לשמלה המפורסמת של השחקנית האיקונית - שכוללת מחשוף עמוק, גב חשוף ושוליים מתנפנפים. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

הקולקציה לחלוטין תקסום לאלה מכן שמחפשות כמה לוקים מינימליסטיים אך עדיין מעוצבים למשעי סביב היום הגדול, למי שמחפשת לוק שני מושלם וגם - למי שתמיד חלמה על שמלה של גליה להב ותמצא בה את האחת שלה. אנחנו כבר מלאות סקרנות לקראת החלק השני של הקולקציה, ובטוחות שיש לחלוטין למה לחכות. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

קרדיטים:

צילום: יח"צ 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: