כשאור השמש הופך לקסם: הקולקציה של גלי קרטן

11.07.22

הרכות הטבעית והקסם השקט שמאפיינים את שעות המעבר בין היום ללילה, היוו השראה מושלמת לקולקציה החדשה של גלי קרטן, Golden Hour. שעות בין הערביים ושעות הזריחה המרהיבות, בהן השמש יוצרת זוהר עדין שקשה לעמוד בפניו, היו נקודת היציאה הרעיונית ליצירת לוקים שכוללים רכות, זרימה קלילה וניצוץ עדין ויפהפה. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

תהליך היצירה של המעצבת מתחיל תמיד ברסיס של השראה ההופך למרכז הפועם של היצירה, ממנו היא מתחילה בשרטוטים, התנסויות בבדים וטקסטורות הנבנות כשכבה על גבי שכבה, עד שהיא מקבלת את התוצאה המדוייקת ומלאת היופי שראתה בדמיונה. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

אחת האהבות הגדולות של גלי הוא המשחק בין בדי טול בצבעי פודרה, ניוד וחלבי לבין בדי תחרה, רקמות ושיבוצים שיוצרים את המראה הרך והנשי, מסימני ההיכר של הסגנון הייחודי שלה. כל אלה מככבים בקולקציה החדשה, כאשר בכל שמלה ישנם שילובי בדים, תחרות וחריזה שונים לחלוטין המתאחדים לכדי יצירה של ממש. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

הקולקציה החדשה צולמה על רקע הנוף המדברי הפראי והעוצמתי, שהיווה תפאורה טבעית עוצרת נשימה להצגת השמלות, במלוא הדרן. שילובי הבדים המתוחכמים יוצרים עומק ויזואלי ואלגנטי, לצד תחושת אווריריות פייתית שמתקבלת ממשחקי השקיפויות. התוצאה הסופית היא עשירה אך גם קלילה ועדינה, והשמלות נעימות על הגוף ונוחות ללבישה. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

השמלות של 'Golden Hour' משלבות גזרות מחוכים ושסעים עמוקים עם בדי יוקרה, טקסטורות מעניינות ודיטיילז מוקפדים, המחוברים יחדיו כמו בפאזל ויוצרים פרופורציה מדוייקת וסטייל בלתי נגמר. הקולקציה צפוייה לדבר לכלות שאוהבות אווירת קוטור אמנותית, לצד חוויית נוחות וקלילות. אם זהו בדיוק הסגנון שחיפשתן, אנחנו מנחשות שהקולקציה הזו תעניק לכן את המענה המושלם. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

קרדיטים:

צלם: דודי חסון

איפור שיער: נאור אפל

מאת:כלות אורבניות