חתונה שהפכה למסיבה: האירוע המרים של גאל ובן

16.04.23

בני הזוג שמתארחים היום בבלוג הכירו סביב עולם חיי הלילה, ולכן לא היה ספק שהיום הגדול שלהם יהפוך למסיבה אחת גדולה. הכירו את גאל ובן, שהצליחו ליצור חגיגה סופר מרימה והכי משמחת.

 

1

 

2

 

3

 

הם הכירו כאשר בן היה בעלים של בר, וגאל עבדה אצלו באחד האירועים הגדולים שהתקיימו במקום. גאל מספרת שכאשר ראתה את בן מיד ידעה שזה 'זה'. היא לא היססה, עשתה את המוב והזמינה אותו לדייט. אמנם עברו לא מעט מים בנהר עד שהם סוף סוף יצאו, אבל בסוף זה קרה - ומאז הם בלתי נפרדים.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה באחד מערבי החג. גיסתה של גאל התקשרה להגיד לה לצאת למרפסת, כי האחיין רוצה לומר שלום (מנהג קבוע של השניים). כשיצאה, חיכו לה חמישה אחיינים שאחזו שלטים בהם נכתב: ״באבצ'ו שלי התנשאי לי?״. למרות שגאל חשבה שתישאר רגועה, היא מצאה את עצמה מתרגשת עד דמעות וכמובן שענתה "כן!".

 

7

 

8

 

9

 

מההצעה עד לחתונה עברו כמעט שבעה חודשים, והשניים ידעו מהרגע הראשון בדיוק מה הם רוצים. שניהם מגיעים מחיי הלילה, ולכן ידעו מראש שהם בוחרים כיוון אחר מחתונה רגילה. החלום של השניים היה ליצור אווירה של מועדון, ולהרים חתונה שהיא מסיבה של ממש. 

 

10

 

11

 

12

 

זה המקום לספר שגאל עובדת בקאי, לוקיישן באווירת ריזורט מלא פאן, לכן היה רק מתבקש ששם יתחתנו השניים, וזה יהיה הספוט בו יגשימו את הוויז'ן המהמם שרקמו יחדיו.

 

בני הזוג עיצבו את המקום כמו מועדון, עם במות שהתוקנו במיוחד עבור האירוע מסביב לאולם ובר באמצע הרחבה, להם נוספו כדורי כסף גדולים ומרשימים. בגזרת המוסיקה, גאל ובן לא הסתפקו בדיג'יי אחד, אלא בליין אפ מוזיקלי שכלל את מיטב הדייג'ייז של פיינל דראם.

  

13

 

14

 

כלתנו המקסימה החליפה לא פחות משלוש שמלות (מטריפות!) מהסטודיו של מעיין שני במהלך האירוע כולו. בחירות הסטייל נעו בין לוק קלאסי ועל זמני עם שובל ארוך ומלכותי לבין שמלות קצרות ומושלמות לריקודים. 

 

15

 

17

 

את החופה השניים חגגו בצורה מצומצמת ואליה הוזמנו רק 70 אורחים. היא עוצבה בסגנון רומנטי-קלאסי עם המון פרחים לבנים ונרות חגיגיים. למסיבה שלאחר מכן כבר הגיעו מאות האורחים הנוספים, שהיו מוכנים לפזז עד הבוקר. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

גאל ובן מספרים שכל הספקים נתנו מעצמם מיליון אחוז. כולם נדלקו על קונספט המסיבה, שעורר בהם דרייב משוגע לעשות משהו שונה ומיוחד, ולהרים חתונה כמוה ממש לא רואים בכל יום. התוצאה הייתה מסיבה הכי מהממת, וחגיגה שנראתה בדיוק כפי שחלמו בני הזוג. 

 

23

 

25

 

26

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "הכי חשוב זה להיות רגועים, ולדעת לבחור את המלחמות שלכם בתקופה הלחוצה של ארגון החתונה". 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 550

צילום סטילס: אלי ראול

מקום האירוע: קאי

שמלות: MAAYANSHANY

מוסיקה: פיינל דראם

 

+ קרדיטים נוספים

 

מקום התארגנות: קאי

קייטרינג: מושיק רוט

בר: גין אנד גוס

צילום וידאו: משה בראשי

איפור: שחר שבו

עיצוב האירוע: אופיר אליסטר

עיצוב שיער: גד אבוחצירה

נעלי כלה: דיור

חליפת חתן: פטרון 

עורך טקס: הרב אריאל

במות: דניאל איסקוב

תאורה: אלברט

כדורים כסופים: גילי דקוליין

זמר: אבי סינוואני

מאת:כלות אורבניות