הכל טמון בפרטים הקטנים: החתונה של גל ואבנר

07.09.22

כשיש שנה לתכנן חתונה, כל פרט יכול להיות הכי מדויק וכל בחירה יכולה להיות סופר טייט, ובדיוק בחתונה כזו אנחנו עוסקים היום בבלוג שלנו - אז הכירו את גל ואבנר הנפלאים.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

4a

 

לפני שגל הייתה בעלת סטודיו בתחום הכושר ואבנר החל קריירה בהייטק, הם - כמו כולנו - עבדו בעולם המסעדנות והמלצרות. עבודה קז'ואלית במסעדה יכולה לכלול המון טיפים טובים ומנות טעימות על חשבון הבית - אבל אם אתן לאקי כמו גל ואבנר, היא יכולה גם לכלול אהבת אמת. ככה, על הדרך.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

בני הזוג נפגשו לפני שבע שנים במסעדה בה עבדו ברחובות. היא הייתה מארחת. הוא היה שליח. ובין הושבה למשלוח נרשם קליק והחל הלאב סטורי לפרוח. 

 

10

 

11

 

13

 

הצעת הנישואין הרומנטית קרתה במהלך חופשה בדובאי. השניים שכרו יאכטה להפלגה פרטית ובדיוק בשעה הכי מושלמת של השקיעה, כרע אבנר ברך והציע נישואין. 

 

14

 

15

 

16

 

17

 

שנה עברה עד לחתונה, מה שאפשר לזוג לבצע בחירות מדויקות ולתכנן את החתונה עד לפרטים הקטנים. בני הזוג מספרים שמה שהיה להם הכי חשוב הוא לבחור באנשי מקצוע שכיף לעבוד איתם, וניסו לבחור בכאלה שכבר ידועים ומוכרים בתחום. הם מספרים שכל בחירה הייתה מדויקת כל שכל אחת ואחד מהספקים בלטו לטובה. 

 

18

 

19

 

20

 

21

 

השנה שחלפה עד לאיוונט איפשרה להם לתכנן כל דיטייל ולהקפיד על כל הפרטים: מההזמנות היפהפיות, דרך נעלי הניוד המדויקות ועד לאחרון הפרחים על השולחן - הכל נראה סופר פיין, מלא מג'יק ומחשבה.  

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

את היום החלה גל בווייב נעים ורגוע באתנחתא כלה, שם התארגנה עם החברות הקרובות. הלוקיישן בו בחרו להינשא, האחוזה בבית חנן, כולל נוף מרהיב ולא מעט פינות קסומות לצילומים, אותן ניצלו השניים היטב.

 

28

 

29

 

30

 

31

 

32

 

34

 

36

 

38

 

בלט במיוחדדיג'יי: באגו מחברת אלפא - "דיג'יי אגדי שאין דברים כאלה! הרים את הרחבה, ידע לזהות את סוג הקהל והוא פשוט בן אדם מקסים ומקצוען אמיתי".

 

40

 

אחרי שהיום נראה בדיוק כמו שחלמו והערב הסתיים במסיבה מרימה על הרחבה וטונות של גוד ווייבז יש להם טיפ קטן ופשוט לזוגות שעדיין בשלב התכנון: "תהיו רגועים, קחו הכל בסבבה ופשוט תהנו מהמסיבה". קליל. 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: ברנדו פוטוגרפי

מקום האירוע: האחוזה בית חנן

מקום התארגנות: אתנחתא כלה

מוסיקה: באגו - אלפא מיוזיק

חליפת חתן ונעליים: ארגו

נעלי כלה: שוז וובסטור

הזמנות / מיתוג: גביז

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: Liorca_flowers

קייטרינג: פרלה וג׳וזף

צילום וידאו: רונן אבייב

שמלה: ברטה, סתיו ג׳אן

איפור: פזית חורש סאיג

עיצוב שיער: אדיר יעקב

טבעות: שולמן

תכשיטים: She_ra

עורך טקס: בן ציון ציוני

חוויות: Popo snap your event

 
מאת:כלות אורבניות