קסם אורבני: החתונה של גל ויניב

03.01.23

אומרים שאהבה יכולה לחכות בכל מקום, גם הבלתי צפוי ביותר. אנחנו מהמרות שגל ויניב, המתארחים עם חתונתם המקסימה היום, בטח לגמרי חותמים על האמירה הזו. 

 

your story 50

 

your story 26

 

השניים נפגשו במהלך השירות הצבאי, כאשר יניב היה הסמ"פ של גל בקורס מ"כים בהגנה אווירית. שניהם היו עם בני זוג אחרים, ושום דבר רומנטי לא התפתח מעבר ליחסי מפקד וחיילת. אבל דווקא בתקופת הקורונה, כשהשניים היו רווקים, הגיבה גל ליניב על סטורי תמים. התגובה הפכה לשיחה ארוכה ולאחר מכן לדייט ראשון גרוע, אבל דייט שני מושלם. 

  

your story 23

 

your story 21

 

הצעת הנישואין הגיעה לגל בהפתעה מוחלטת, הודות לעבודה קשה של יניב על סיפור כיסוי. זה החל כשקיבל טלפון מהבוס שהורה לו להחליף קולגה בפרויקט בחו"ל, דווקא בשבת שלפני הוולנטיינז. 

  

your story 20

 

your story 18

 

אחרי שכבר טס, הגיעה גל הביתה מהעבודה כדי להיפגש עם חברה שכבר חיכתה לה שם, והייתה בסוד העניינים. החברה אמרה שיניב שלח הפתעה קטנה, וכשנכנסה גל לסלון הוא היה מלא פרחים ובלונים. שיר החל להתנגן ברקע, ואז צץ יניב מאחד החדרים, וכרע ברך. 

  

your story 15

 

your story 7

 

בלט במיוחדצילום: ווילו רוטר YOUR STORY - "כמי שלא מצטלמת בכלל, חששתי מהרגע הזה. כשקיבלתי את התמונות ידעתי שזו אחת הבחירות הכי טובות שעשיתי! הבן אדם פשוט אומן! הוא היה חם ואכפתי, ועשה הכל כדי להוציא את התמונות שלנו הכי יפות שיש".

 

your story 43

 

רק ארבעה חודשים חלפו עד ליום הגדול. השניים בחרו לקיים את האירוע בטרמינל האורבני והשיקי, הממוקם בספוט הכי אידיאלי מבחינתם. גל מגיעה במקור מגבעת שמואל ויניב מפתח תקווה, כך שרבים מהאורחים יכלו להגיע לחתונה ברגל! נכון שזה מושלם? 

  

your story 6

 

your story 8

 

סגנון העיצוב שבחרו מדגיש את יופיו של המקום, עם המון פרחים בגוונים קלאסיים של ורוד עתיק ולבן, טקסטיל רך ושלל נרות לתחושה אקסטרה רומנטית. 

  

your story 9

 

your story 10

 

שני בני הזוג בחרו לדבר בחופה, והם מספרים שזו הייתה החלטה מרגשת ומדויקת עבורם. בריקוד הסלואו הקיפו את השניים כנרית ומעגל אורחים, ואז החלה חגיגה מטורפת, עד השעות הקטנות של הלילה. 

  

your story 44

 

your story 40

 

your story 41

 

your story 42

 

your story 3

 

ומה הטיפים של בני הזוג אליכן? הם מציעים לכן לתאם ציפיות לפני הכל, להתחיל את החתונה מרשימת מוזמנים ואחרי שברור לכן מה כמות האורחים - להזמין את משקפי ה-VR שלנו ולעשות דייט נייט כדי למצוא את הלוקיישן המתאים בדיוק למה שאתן מחפשות. לא היינו יכולות לומר את זה טוב יותר! 

  

your story 36

 

your story 35

 

Gal Yaniv 1098

 

Gal Yaniv 1234

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 500

צילום סטילס: ווילו רוטר YOUR STORY

מקום האירוע: טרמינל

שמלה שניה: מור בארי

עיצוב האירוע: מינט דיזיין

מקום התארגנות: הרברט סמואל הרצליה

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: ליאור עוזרי

שמלה: T&E 

מוסיקה: דיגיי חן דקל

בר: מיקסולג'י טים

צילום וידאו: חיים אזרן

איפור: חן שלי

עיצוב שיער: אושרי בונן

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: יושו

חליפה ונעלי חתן: ריץ' מן

הזמנות/מיתוג: נוני דיזיין

עורך טקס: הרב חיליק קפלן

חוויות: כנרית אירינה שקליאר, סקסופוניסט לירון שמר

מגנטים: PRINT MY PIC

זר כלה: אוראל אוזן

עוגיות התארגנות: BAKED BY RANI

 
מאת:כלות אורבניות