וייבים טבעיים ואווירה של בית: החתונה המדליקה של גל וטל

17.02.20

אנחנו כל כך אוהבות חתונות בהן בני הזוג לגמרי מעורבים והופכים את האירוע למשהו שמייחד אותם ומייצג את הזוגיות שלהם בצורה הנאמנה ביותר. הכירו את גל וטל, זוג שכולו גוד וייבז אשר הרים חתונה מלאת אופי אישי.

 

gallery gal tal5


gallery gal tal1
gallery gal tal1
הם הכירו במהלך שירותם הצבאי, ובמשך תקופה ארוכה רק החליפו מבטים ואיש לא יזם מהלך. יום אחד הם עלו במקרה על אותו אוטובוס מהבסיס הביתה. גל ישבה מאחוריו, השניים החלו לקשקש, וכשעצרו בבסיס נוסף והאוטובוס החל להתמלא, היא עברה לשבת לידו. באחת העצירות הוא אפילו קנה לה מים כי הרגישה לא טוב - ומאז, כבר 9 שנים שהם יחד.

 

gallery gal tal4


gallery gal tal6
gallery gal tal6


הצעת הנישואין הגיעה כשהשניים כבר ידעו שחתונה על הפרק, ועדיין הייתה סופר רומנטית עם טוויסט מפתיע. הם גרים בקרבת חוף הים ואימצו לעצמם צוק קבוע לצפות ממנו בשקיעות מרהיבות. יום אחד הציע טל שירדו לצוק, ושם, כשהם מחובקים והלב שלו פועם בחוזקה, אמר טל "טוב, נראה לי שהגיע הזמן" וכרע ברך. גל אמרה "כן" עוד לפני שהספיק לשאול באופן רשמי ואפילו זיהתה את הטבעת ששלף.

 

gallery gal tal9

אחד שבלט במיוחד:"התאהבתי בשמלה הראשונה שמדדתי ב-TOORA והייתה לי שם חוויה מדהימה, שלווה, ומלאת אנרגיות חיוביות. היא באמת הבינה מי אני ואיזו שמלה תתאים לי, והפגינה מסירות טוטאלית עם תיקונים עד הרגע האחרון."

gallery gal tal9
gallery gal tal9
ארבע שנים קודם לכן, אימא של גל שלחה לה תמונה של הטבעת כי רצתה לרכוש אותה לעצמה. כשגל ענתה ש זו הטבעת הכי יפה שראתה אי פעם, טל קיבל טלפון מחמותו לעתיד שאמרה לו שהוא צריך לשלם מקדמה כדי שהטבעת הזו תחכה לו עד היום בו יחליט להציע לגל נישואין - וכך היה.

 

gallery gal tal12
gallery gal tal12
gallery gal tal12
אחרי שנים ביחד, השניים היו מגובשים למדי על אופי החתונה שרצו, הם גם קיבלו השראה מחתונות של חברים והחליטו על כיוון במהירות יחסית. הבוס של גל חיבר אותה עם חברת ההפקה שהפכה שטח פתוח ומלא שיחים לגן עדן חלומי. את שמלת החלומות שלה מצאה גל רק שבועיים אחרי ההצעה אצל מעצבת אליה הגיעה בהמלצת חברה. דרך אות חברה ממש הגיעו השניים למעצבת שלהם שהפכה את הויז'ן שדמיינו למציאות בשטח ואת פרויקט העיצוב לחווייה משותפת שלה ושל בני הזוג.

 

gallery gal tal15
gallery gal tal15

 

gallery gal tal22


המעצבת הכינה רשימת מטלות לכל אחד בהתאם לחוזקות ולאהבות שלו כך שגל הייתה אחראית על ניקיון של יותר מ-200 בקבוקים וטל היה אחראי לבנייה של קופסאות למרכזי שולחנות האבירים ושילוט לדרך. השניים הכינו לבדם גם לוכדי חלומות ומסגרות לתמונות, מה שהפך את תכנון החתונה לאישי ומהנה במיוחד עבורם. הם ביקשו שהאירוע ישדר אווירה כפרית, ביתית, חמה וצבעונית, ויותר מכל, הם רצו שחתונתם תהיה הכי הכי "הם" - ואם תשאלו אותם ואת האורחים שלהם, המשימה הושלמה בהצלחה. 

 

gallery gal tal15

 

gallery gal tal18
gallery gal tal18
gallery gal tal18
הטיפ של גל וטל לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לעשות את הדברים ביחד, מה שהופך את תהליך התכנונים לעוד אבן דרך במערכת היחסים שלכם אשר תקרב ותחבר ביניכם. סמכו על תחושות הבטן שלכם לגבי בעלי המקצוע איתם אתם בוחרים לעבוד ומצאו את האנשים שעבורם, החתונה שלכם תהיה יותר מעוד יום עבודה. 

gallery gal tal18

 

gallery gal tal22

 

gallery gal tal22


קרדיטים:

צילום סטילס: רז אטיאס
מקום האירוע: שטח בבת שלמה

הפקה: אדמה

עיצוב האירוע: תם שוקר
שמלה: TOORA 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: שבעת המינים

מוסיקה: יערה גולדמן

בר: Silver Bar  

צילום וידאו: יונתן קנסקביץ'- סיפור

איפור: אליה מזרחי

עיצוב שיער: סהר שרעבי

טבעות: Michael Jewelry

נעלי כלה: TwentyFourSeven

נעלי חתן: Vans

הזמנות / מיתוג: Divale

מתנות לאורחים: עציץ טרי -  מיזם חברתי המעניק תעסוקה לבעלי מוגבלויות 

עורך טקס: הרב עודד דוד

 
מאת:כלות אורבניות