תכנון קליל ויופי אינסופי: החתונה של גל ודניאל

29.03.22

 

לפעמים נדמה לנו שברגע שעושים הכל ברוגע ובקלילות, כל הפרטים נופלים למקום ברגע, ותכנון החתונה הופך להיות הכי איזי בריזי. כך היה בחתונה הקסומה הזו של גל ודניאל שלקחו שנה להכנות (ובעצם סגרו הכל תוך שבוע), והתוצאה פשוט הכי יפה שיש. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

תהליך אירגון האירוע החל אחרי הצעת נישואין אינטימית ומקסימה, על הדשא של קיבוץ פלמחים. הימים היו ימי פוסט הסגר הראשון, מה שגרם לשניים להחליט פשוט לקחת את הזמן ולא למהר. הם סגרו תאריך רחוק קדימה, והחלו לדייק את הוויז'ן. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

בני הזוג ידעו שהם רוצים חתונת קיץ במקום פתוח שכולו מוקף ירק מסביב, והאחוזה היה המקום הראשון שראו, ומיד סגרו. הם מספרים שמיד היה להם ברור שכך תהיה להם את החופה הכי מיוחדת שיש, ולא היה אפילו רגע של התלבטות. 

 

11

 

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי - "הוא תיעד כמו שרק הוא יודע, והשאיר אותנו עם תמונות יפהפיות ומרגשות".

 

12

 

13

 

14

 

15

 

גל מספרת שידעה בדיוק אילו אנשי מקצוע היא רוצה ולכן ממש באותו שבוע נסגרו גם שאר הספקים: איפור, שיער, די.ג'יי, עיצוב ואפילו צלם. כך שהשניים נהנו מתקופה רגועה ושקטה, ללא לחצים, רק עם המון התרגשות ופרפרים כיפיים בבטן.

 

17

 

19

 

20

 

הקונספט העיצובי שבחרו היה בוהו טבעי, כולל נגיעות של פאמפס וורדים בגווני ורוד בהיר ואפרסק. בני הזוג רצו ליצור פלטת צבעים בגוונים טבעיים שיתאימו היטב גם לשמלה ולחליפה, וייצרו תמונה כללית הרמונית. בהחלט עבד!

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

ואחרי אירגון כה מתוקתק לא נותר לנו אלא לשאול מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם. "החליטו על סדר עדיפויות ומה הדברים החשובים לכם ביותר, ועליהם אל תוותרו", הם אומרים, "אם אתם כבר משקיעים זמן ותכנון - אל תתפשרו על מה שאתם באמת רוצים".

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: שי אשכנזי

מקום האירוע: האחוזה

מוסיקה: עדידור - אטיסוטו

צילום וידאו: אדם שמשי

חליפת חתן: Bamoss square 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: ענבל שקד כפיר

קייטרינג: פרלה וגוזף

בר: Zed

שמלה: ראשונה - ברטה, שניה - ליר הדס

איפור: אורטל אלימלך

עיצוב שיער: שגיא ששון

נעלי כלה: Anabelle 

נעלי חתן: Prada

 
מאת:כלות אורבניות