פאם פאטאל, הכי בסטייל: הקולקציה החדשה של אייזן-שטיין

14.07.21

המותג אייזן-שטיין מצליח להפתיע אותנו בכל פעם מחדש עם מקורות השראה מגוונים ויפים שמהם נולדות קולקציות שקשה שלא להתאהב בהן. ממוזה שמגיעה מרחובות פריז המגה-שיקיים ועד להשראה טבעית שמגיעה מהתבוננות בציפורים, בכל פעם מחדש הן מגדירות מהו סטייל עם שמלות שהן הכי רומנטיקה מודרנית, והכי אייזן-שטיין.

 

1

 

1a

 

1b

  

1c

 

1d

 

הקולקציה החדשה, פאם פאטאל, מרגשת אותנו במיוחד מכיוון שנוצרה בהשראת הכוח הנשי והביטוי שלו לאורך ההיסטוריה. כל שמלה מהקולקציה הושפעה מדמויות נשיות חזקות מן העבר ומימינו, כשהעוצמה טבועה בכל דגם ומתבטאת ללא מילים, דרך גזרות נשיות ורכות אך נועזות, ומלאות גירל פאוור בלתי מתנצל. 

 

1e

 

2

  

3

 

3a

 

4

 

5

 

הצבעוניות בקולקציה היא מגוונת ואינה שומרת אמונים רק ללבן הקלאסי. לצד זאת, כמו שאנחנו רגילות (ואוהבות!) לראות במותג, ישנן הרבה משחקי שקיפויות מעניינים שיוצרים רוך ואווירה חלומית-פייתית, שמגיעה לצד עושר של טקסטורות, שילובי בדים ודיטיילים ייחודיים.

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

בקולקציה ניתן למצוא טרנדים בולטים של התקופה כמו שמלות אוף שולדר, מחוכים ושרוולים נשלפים. זאת לצד שילוב של בדי טול, תחרות יפהפיות ושיבוצים מיוחדים - כל אלה מייצרים מיקס מופלא של גלאם וקול בעת ובעונה אחת. 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

המותג אהוב במיוחד על כלות שמחפשות וייב של פיירטייל עם טאץ' מודרני - כיאה לנסיכות שהן הכי פאשן פורוורד. יש לנו הרגשה שגם הפעם, הן ימצאו בקולקציה הזו את מה שחיפשו. 

 

18

 

18a

 

19

 

20

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

מאת:כלות אורבניות