אופוריה והתעלות שמיימית: הקולקציה החדשה של אוהד קריאף

29.05.22

הקולקציה החדשה של אוהד קריאף נושאת את השם המחייב Euphoria, ואותה תחושה של התרוממות רוח והתרגשות מטריפה היא בדיוק מה שמקווה המעצב שתחושו עם לבישת השמלות החדשות, אותן יצר בהמון אהבה. 

 

1

 

2

 

כל אחד מהדגמים בקולקציה נועד כדי להעניק לכן תחושת קלות תמידית, התרגשות וביטחון עצמי בזכות גזרות מחמיאות שאוספות ומפסלות את הגוף. אלה מגיעות בשילוב בדים ומחוכים מדויקים ונוחים שיחזיקו ויתמכו בכל מה שצריך לאורך השעות היפות של היום ועד השעות הקטנות של הלילה.

 

3

 

4

 

בקולקציה נעשה שימוש במנעד רחב של גזרות, חומרים וטקסטורות, והתוצאה היא שמלות שיתנו מענה גם לכלה המינימליסטית המחפשת לוק עדין ומדוייק, וגם לכלה המכוונת ללוק מלא נוכחות. המשותף לכל אחת מהשמלות הוא הנוחות והשיק האלגנטי, הבלתי מתאמץ.  

 

5

 

6

 

הקולקציה חוגגת את הגוף הנשי ומחמיאה לו, ונועדה לתת לכל כלה תחושה שמיימית ומופלאה כאשר היא פוסעת ברגע הגדול לעבר החופה, אך באותה מידה גם לקראת סוף הערב, כשהיא מתפרעת עם החברים ברחבה. 

 

7

 

8

 

בכל שמלה שולבו אלמנטים מוקפדים כמו צורות מחשופים מעניינות וקאפים שנתפרים בסטודיו בטכניקה ייחודית, המשתלבים עם בדים טבעיים כמו סוגי משי ותחרות מחורזות עשירות בפנינים ואבני סברובסקי. 

 

9

 

10

 

11

 

אם ביום החתונה כלות מספרות שחשו מעין תחושת התעלות ואופוריה, זוהי הקולקציה שמנסה ללכוד את התחושה ולתת לה ביטוי דרך בדים, גזרות ותפירה. כך שאם חיפשתן לוק שיבטא בדיוק את התחושות שאתן מייחלות להן, ויישב באופן הכי מחמיא ונעים על הגוף - זוהי קולקציה שעשויה לדבר אליכן. 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

קרדיטים: 

צלם: אלכס ליפקין 

מאת:כלות אורבניות