בגוונים של לבן עם נגיעות של חול: הקונספט הרומנטי של אתי ומתן

04.01.24

רומנטיק-גלאם, זה לגמרי מה שעולה לנו לראש כשאנחנו מתבוננות בחתונה של אתי ומתן, שהרבה מאלמנטים בה הם סוג של פנטזיית חתונה אולטימטיבית (היוש חופת פרחים!). בהתאם - גם ההצעה הייתה זוג של פנטזיה הוליוודית: בלב מדבר סהרה, בין הדיונות, אל מול השקיעה. ומסתבר שגם כמה בחירות שנעשו סביב החתונה קרו בהשראת ההצעה המיוחדת, אבל על כך, ממש עוד מעט. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הם מתגוררים ברמת השרון. אתי היא עורכת דין בהייטק ומתן עובד בחברת נדל"ן. הם הכירו בארוחת ערב של חברים משותפים. מדובר כאן בשני קרייריסטים שיודעים טוב מה הם רוצים, והם לקחו לא פחות משנה וחודשיים כדי להרים את החתונה היפה שבה אתן מתבוננות. בדרך נעזרו במפיק ומעצב שטיפלו בכל פרט, והם מספרים שהרגישו כמו אורחים בחתונה של עצמם (ונהנו מכל רגע). 

 

5

 

6

 

7

 

8

  

9

 

בלטו במיוחדצילום: יוניק פוטוגרפי - "הצלמים היו יוצאים מן הכלל. כל הצוות היה צנוע ומדהים, וכל היום עבר בקלילות עם מלא הומור. הם לא הפריעו לקהל ברחבה, ויצאו תמונות מדהימות".

 

11

 

12

  

13

 

16

 

הם הלכו על קונספט רומנטי בגווני לבן, עם נגיעות של צבע חול - שמתחבר להצעת הנישואין המדברית. בנוסף, הם בחרו באש כמוטיב שחזר על עצמו עם לפידים בחופה, המון נרות במתחם כולו ואפילו אגרטלים כדוריים שמהם יצאה להבה עדינה. מובן שאי אפשר בלי לומר משהו על חופת הפרחים המרשימה, שעוצבה בגווני לבן, פודרה וירוק והשתלבה היטב בקונספט הכללי המוקפד. 

 

העיצוב, החופה המרגשת והחגיגה הענקית שבאה אחרי היו כל מה שבני הזוג ראו בויז'ן שלהם, מהרגע הראשון. 

  

18  

19

 

20

 

21

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: איתי גלו מ אטיסוטו - "הוא פשוט הדיג'יי הכי טוב במדינה".

 

23

 

24

 

אז אחרי יום שהיה בו כל מה שכלל הווישליסט שלהם, מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות מהתהליך", הם אומרים, "זה זמן מדהים שלא חוזר. חשוב לבחור ספקים שמתחברים אליהם ברגע הראשון ויודעים להבין אתכם ולייצר לכם את מה שאתם חולמים עליו".

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 550

צילום וידאו וסטילס: יוניק פוטוגרפי - אלון סוויסה
שמלה: אייזן-שטיין

מוסיקה: איתי גלו, אטיסוטו

הפקה: טל שרף

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: חוות רונית
מקום התארגנות: צוקי ארסוף

עיצוב האירוע: מאיר הלואני
איפור: אסף באבו
עיצוב שיער: עידן בקשי
טבעות: טיפאני
נעלי כלה: ולנטינו, רנה קביליו
נעלי חתן: ג'יבנשי

 מאת:כלות אורבניות